صفحه نخست    قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

مشتری محترم خواهشمندیم قبل از عضویت در سایت قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت را کامل بخوانید , عضویت شما در سایت به منزله پذیریش کلیه قوانین میباشد و در صورت رعایت نکردن قوانین و شرایط استفاده خدمات کلیه عواقب بر عهده مشتری خواهد بود .

 

- شرایط کلی استفاده از خدمات میستری پی :

1- عضویت در سایت میبایستی با شماره تلفن همراه معتبر انجام شود و از وارد کردن شماره موبایل دیگران اکیدا خودداری شود .

2- انتخاب نام صحیح به هنگام عضویت الزامی میباشد و باید با تصویر کارت ملی بارگزاری شده در مدارک هویتی مطابقت داشته باشد .

3- استفاده از کارت بانکی دیگران برای پرداخت آنلاین ریالی تخلف محسوب میشود و اگر قصد استفاده از کارت بانکی شخص دیگری را دارید میبایستی تصویر کارت ملی در سایت اپلود شود .

4- آپلود مدارک احراز هویت در قسمت مدارک هویتی الزامی میباشد و در صورت عدم آپلود خدمات ارائه نخواهد شد .

5- در صورت شارژ کیف پول هیچ گونه ارزی توسط ما خریداری نمیشود و این پول به صورت امانت در حساب بانکی میستری پی خواهد بود تا ثبت سفارش توسط مشتری انجام شود .

6- در صورت ثبت سفارش کاربر موظف به پرداخت فاکتور ریالی در همان موقع میباشد در صورتی که فاصله بین ثبت سفارش و پرداخت فاکتور وجود داشته باشد نرخ ارز براساس لحظه پرداخت محاسبه مجدد میشود .

7- در صورتی که پس از ثبت سفارش و پرداخت آن سفارش شما نهایی نشده باشد و بخواهید کنسل کنید امکان کنسلی وجود دارد و وجه ریالی به همان حساب مبدا برگشت خواهد شد .


قوانین و شرایط استفاده از خدمت پی پال

1- نرخ فروش ارز پی پال همه روزه ساعت 12 ظهر بروز رسانی میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد و در صورتی که سفارش خارج از ساعت اداری ثبت شود اگر نرخ تغییر پیدا کرده باشد براساس نرخ فردایی محاسبه میشود .

2- مدت زمان انجام سفارشات پی پال با توجه به حجم سفارشات بین یک تا سه ساعت کاری بوده و در خارج از ساعات اداری این زمان میتواند بیشتر شود .

3- از خرید کالا در فروشگاه های اینترنتی که آدرس محل تحویل ( شیپینگ ) ایران خورده باشد از ارائه خدمات معذوریم و امکان خرید اینترنتی با آدرس شیپ ایران در پی پال وجود ندارد .

4- در صورتی که از خدمات خرید اینترنتی با پی پال یا شارژ اکانت پی پال استفاده میکنید در صورتی که پس از انجام پرداخت سفارش توسط گیرنده لغو شود و مبلغ ریفاند شود و سفارش بخواهد توسط مشتری به طور کامل در سایت کنسل شود نرخ خرید دلار براساس نرخ خرید ارز پی پال محاسبه میشود و کارمزد نیز کسر خواهد شد .

5- در صورتی که آدرس ایمیل پی پال اشتباه توسط یوزر اعلام شود پول به حساب مقصد واریز نمیشود و امکان کنسل کردن آن دز پی پال وجود دارد و پس از کنسل شدن میتوان به آدرس صحیح مجدد وجه را ارسال کرد .

6- در صورتی که از خدمات نقد کردن پی پال استفاده میکنید میبایستی جهت فروش دلار پی پال به سایت حتما خودتون صاحب اکانت باشید امکان خرید دلار از شخص دوم وجود ندارد و اگر قصد فروش دلار پی پال از سایت هایی از قبیل گیم را دارید مییبایستی ثبت درخواست کنید تا سفارش مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تایید توسط تیم پشتیبانی آدرس ایمیل پی پال ارسال میشود .

7- مدت زمان نقد کردن دلار پی پال با توجه به حجم سفارشات بین یک تا سه روز کاری متغیر میباشد .

8- تسویه پی پال فقط براساس مبلغ دریافتی میباشد یعنی اینکه اگر مبلغی به حساب پی پال میستری پی واریز میشود با کسر کارمزد پی پال فقط مبلغ خالص تسویه ریالی خواهد شد .

9- اگر به هر دلیلی مبلغ ارسالی از سوی مشتری جهت نقد کردن در پی پال میستری پی هولد شود تا زمان آزاد شدن پول در حساب مشتری میبایستی منتظر بماند و اگر زمان هولد بخواهد طولانی مدت باشد مبلغ ریفاند خواهد شد .

10 - از خرید دلارهای مشکل دار در پی پال معذوریم و فقط دلارهای سفید با کسب و کارهای قانونی و شفاف و در صورتی که ثابت شود دلار ارسالی سیاه و دارای مشکل است سفارش هولد خواهد شد و هیچ گونه وجه ریالی واریز نمیشود تا بررسی کامل صورت گیرد و در صورت خسارت از قبیل لیمیت شدن پی پال میستری پی خسارت های احتمالی در این خصوص لحاظ خواهد شد .

 

در حال تکمیل شدن است ....