صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله دلار به استرالیا | انتقال پول به استرالیا

استرالیا یک کشور و قاره است که در نیم‌کره جنوبی و شرقی قرار دارد. این کشور دارای مساحت بزرگترین کشور اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان است. استرالیا دارای آب و هوا، مناظر و گونه‌ های زیستی متنوعی است. بومیان استرالیا از حدود 65000 سال پیش در این قاره زندگی می‌ کردند. استرالیا در سال 1901 به عنوان یک فدراسیون از شش مستعمره بریتانیایی تاسیس شد. استرالیا اکنون یک سلطنت قانون اساسی پارلمانی فدرال با شش ایالت و ده قلمرو است و یک کشور توسعه‌ یافته و پردرآمد با رتبه بالایی در شاخص توسعه انسانی، آزادی، دموکراسی و کیفیت زندگی است. 

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال حواله های ارزی شما به استرالیا در سریع ترین زمان ممکن و کمترین کارمزد می باشد.

 

سوالات متداول :

حواله به استرالیا چگونه انجام می شود ؟

حواله پول یک روش سنتی و معمول برای انتقال پول به خارج از کشور است که در آن شما مبلغ مورد نظر خود را به صرافی معتبر میستری پی می‌ دهید و به استرالیا منتقل می‌ شود. سپس گیرنده پول می‌ تواند آن را در استرالیا دریافت کند. این روش معمولا سریع و قابل اعتماد است، اما هزینه‌ های زیادی دارد.

ارسال حواله به استرالیا با SWIFT چگونه انجام می شود ؟

حواله بانکی یک روش قانونی و رسمی برای انتقال پول به خارج از کشور است که در آن شما مبلغ مورد نظر خود را به یک حساب بانکی در کشور خود واریز می‌کنید و آن را به حساب بانکی گیرنده پول در استرالیا منتقل می‌کنید. برای این کار، شما باید به یک شعبه بانک در کشور خود مراجعه کنید و فرم حواله بانکی را تکميل كنيد. سپس شما يك كد SWIFT يا BIC (Bank Identifier Code) كه كد شناسائي بانك هست را دريافت ميكنيد كه بايد آن را به گيرنده پول اطلاع دهيد. گيرنده پول مي‌تواند با نشان دادن كد SWIFT يا BIC و مدارك شناسائي، پول خود را از حساب خود برداشت كند. هزينه اين سرويس بستگي به مبلغ، نحوه پرداخت، سرعت تحويل، نظام بانكي كشورها و نرخ ارز دارد.

چه جزییاتی برای حواله به استرالیا نیاز است ؟

برای انجام این کار، بسته به روشی که انتخاب می‌ کنید، ممکن است نیاز به اطلاعات مختلفی داشته باشید. به طور کلی، برای انتقال پول به استرالیا، شما باید نام و نام خانوادگی خود و گیرنده پول، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود و گیرنده پول، مبلغ و ارز مورد نظر برای انتقال، شماره حساب بانکی گیرنده پول در استرالیا (در صورت واریز به حساب)، شماره کارت بانکی گیرنده پول در ایران (در صورت حواله دستی)، شماره تراکنش وسترن یونیون یا مانی گرام (در صورت استفاده از این روش‌ها) و مدارک شناسایی خود و گیرنده پول (در صورت لزوم) زیر را در اختیار مجموعه میستری پی قرار دهید.

حواله به استرالیا با وسترن یونیون یا مانی گرام چگونه انجام می شود ؟

وسترن یونیون یک سرویس آنلاین برای ارسال و دریافت پول به سراسر دنیا است که شما می‌ توانید با استفاده از حساب بانکی، کارت اعتباری، کارت نقدی یا نقد، پول خود را به گیرنده پول در استرالیا منتقل کنید. برای این کار، شما می توانید به سایت میستری پی مراجعه کرده و مبلغ و اطلاعات گیرنده پول را اعلام کنید. سپس شما یک شماره تراکنش (MTCN) دریافت می‌ کنید که باید آن را به گیرنده پول اطلاع دهید. گیرنده پول می‌ تواند با مراجعه به یک نمایندگی وسترن یونیون در استرالیا و نشان دادن شماره تراکنش و مدارک شناسایی، پول خود را در عرض چند دقیقه دریافت کند. هزینه این سرویس بستگی به مبلغ، نحوه پرداخت، سرعت تحویل و نرخ ارز دارد.
مانی گرام نیز یک سرویس آنلاین مانند وسترن یونیون می باشد که شما می‌ توانید با استفاده از حساب بانکی، کارت اعتباری، کارت نقدی یا نقد، پول خود را به گیرنده پول در استرالیا منتقل کنید. برای این کار پس از ثبت در سایت میستری پی، شما یک شماره تأیید (Reference Number) دریافت می‌ کنید که باید آن را به گیرنده پول اطلاع دهید تا گیرنده با مراجعه به یک نمایندگی مانی گرام در استرالیا و نشان دادن شماره تأييد و مدارک شناسایي، پول خود را در عرض چند دقيقه دريافت كند.

تفاوت مانی گرام، وسترن یونیون و حواله بانکی در چیست ؟

تفاوت مانی گرام، وسترن یونیون و حواله بانکی در سرعت، هزینه و دسترسی است. مانی گرام و وسترن یونیون معمولا سریعتر از حواله های بانکی هستند و می‌ توانند پول را در عرض چند دقیقه به گیرنده پول برسانند. حواله بانکی ممکن است چند روز زمان ببرد تا پول را به حساب گیرنده پول منتقل کند.
همچنین مانی گرام و وسترن یونیون معمولا گران‌تر از حواله بانکی هستند و کارمزدهای بالایی را از شما دریافت می‌ کنند. حواله بانکی ممکن است کارمزدهای کمتری داشته باشد، اما نرخ ارز نامطلوب‌تری را به شما اعمال کند. علاوه بر این مانی گرام و وسترن یونیون دارای تعداد زیادی نمایندگی در سراسر دنیا هستند و شما می‌ توانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. حواله بانکی نیاز به داشتن حساب بانکی در هر دو کشور دارد و ممکن است در بعضی کشورها با محدودیت‌ های قانونی و تحریم‌ های بین‌ المللی روبرو شود.

با چه ارزهایی می توان به استرالیا پول حواله کرد ؟

ارز رسمی استرالیا دلار استرالیا (AUD) است و شما می‌ توانید با تبدیل ارز خود به این ارز، پول خود را به استرالیا حواله کنید. مجموعه میستری پی برای انتقال پول به استرالیا، قابلیت پذیرش ارزهای دیگر را هم دارد که می‌تواند پول شما را در ارزهای دلار آمریکا (USD)، یورو (EUR)، پوند بریتانیا (GBP) و دلار کانادا (CAD) دریافت و به دلار استرالیا تبدیل و به حساب گیرنده پول منتقل کند.

قیمت ها چه ساعتی در سایت آپدیت می شود ؟

روزانه نرخ ارزها راس ساعت 12:00 بروز رسانی شده و تا ساعت 17:00 اعتبار دارد.

برای انجام حواله به استرالیا با میستری پی چه باید کرد ؟

برای حواله پول به استرالیا ابتدا باید در سایت میستری پی ثبت نام کنید. اطلاعات حساب خود و گیرنده پول را در فرم مربوط وارد کنید. سپس باید مبلغ و واحد پول مورد نظر را وارد کنید و معادل ریالی آن را پرداخت نمایید.

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال کلیه حواله های ارزی شما به سوئیس در سریع ترین زمان با امکان ارسال انواع مختلف ارز می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید در ساعات اداری با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.