صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله به نروژ | قیمت حواله کرون به نروژ

نروژ یک کشور پادشاهی مستقل و متمرکز است که در شمال اروپا واقع شده‌است. این کشور بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی، جزایر سوالبارد و یان ماین را در بر می‌گیرد. نروژ دارای طبیعت زیبا و کوهستانی است و بسیاری از مناظر آن به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌ اند.  نروژ یک کشور پیشرفته و خوشبخت است که در شاخص توسعه انسانی، شاخص دموکراسی، شاخص آزادی مطبوعات و شاخص خوشبختی جهانی رتبه‌های بالایی دارد. همچنین یک کشور صلح‌ طلب و فعال در حل مسائل بین‌ المللی است و مقر گروه نوبل در اسلو، پایتخت نروژ قرار دارد. علاوه بر این نروژ یک کشور چن دفرهنگی است که زبان رسمی آن نروژی (بوکمل و نروژی نو) و سامی (شمالی، لوله و جنوبی) است و بیشتر جمعیت نروژ مسلمان هستند. 

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال کلیه حواله های ارزی شما به نروژ در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

 

سوالات متداول :

حواله به نروژ چگونه است و انواع آن کدامند ؟

 حواله به نروژ یک روش برای انتقال پول به این کشور می باشد که می‌ تواند برای اهداف مختلف مانند تحصیل، کار، خانواده، سفر و غیره استفاده شود. شما می‌توانید از روش‌ های مختلفی برای حواله به نروژ استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که هر روش دارای سرعت، امنیت، هزینه و قابلیت دسترسی خاص خود است. بعضی از روش‌های رایج برای حواله به نروژ حواله سوئیفت، حواله وسترن یونین و حواله آنلاین هستند. 

 حواله سوئیفت که این روش برای انتقال پول بین حساب‌ های بانکی طرفین استفاده می‌شود. شما باید یک حساب ارزی داشته باشید و اطلاعات حساب گیرنده را به صرافی یا بانک خود ارائه دهید. این روش معمولا چند روز کاری زمان می‌برد و هزینه‌ های تبدیل ارز و کارمزد را دارد.

حواله وسترن یونیون: این روش برای انتقال پول فوری و بدون نیاز به حساب بانکی استفاده می‌شود. شما فقط با پرداخت وجه حواله به یکی از باجه‌ های وسترن یونیون در سراسر جهان و ارائه اطلاعات ساده‌ای درباره گیرنده، می‌ توانید پول خود را ارسال کنید. گیرنده هم می‌ تواند با نشان دادن کد MTCN و شناسنامه خود، پول را در هر باجه‌ ای در نروژ دریافت کند. این روش سریع و آسان است، اما کارمزد بالایی دارد.

حواله سوئیفت چیست ؟

حواله سوئیفت یک روش برای انتقال پول بین حساب‌ های بانکی در سطح جهانی است. این روش با استفاده از یک شبکه امن و استاندارد به نام SWIFT انجام می‌ شود که مخفف عبارت Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication به معنای جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی است می باشد. برای ارسال حواله سوئیفت، شما نیاز به داشتن یک حساب ارزی و اطلاعات حساب گیرنده دارید. اطلاعات حساب گیرنده شامل نام و نام خانوادگی، نام بانک، کشور، شهر، شماره حساب IBAN و SWIFT Code است. SWIFT Code یا کد کسب و کار، یک کد شناسایی 8 تا 11 رقمی است که هر بانک را در شبکه SWIFT مشخص می‌کند. 

مزایای حواله سوئیفت چیست ؟

- قابل دسترسی در تمام نقاط جهان
- طراحی استاندارد و قابل خواندن توسط سیستم‌ های مختلف
- سرعت بالا و زمان کمتر نسبت به روش‌ های دیگر
- امنیت قوی و رعایت قوانین بین المللی
- هزینه پایین تر نسبت به روش‌ های دیگر 

حواله سوئیفت چقدر طول می‌ کشد تا به حساب گیرنده واریز شود ؟

 زمان لازم برای واریز حواله سوئیفت به حساب گیرنده، بستگی به کشور مبدا و مقصد حواله، تعداد بانک‌ های واسطه که در فرآیند حواله دخیل هستند، ساعات کاری و روزهای تعطیل بانک‌ های مربوطه، نرخ تبدیل ارز و نوسانات بازار، قوانین و مقررات بانکی و بین المللی دارد. به طور کلی، حواله سوئیفت معمولا چند روز کاری زمان می‌ برد و نمی‌ توان زمان دقیق آن را پیش‌بینی کرد. اما نرمال این زمان حداکثر 48 ساعت کاری می‌ باشد.

حواله وسترن یونیون چیست و چه زمانی به حساب گیرنده واریز می شود ؟

حواله وسترن یونیون یک روش برای انتقال پول فوری و بدون نیاز به حساب بانکی استفاده می‌ شود. شما فقط با پرداخت وجه حواله به یکی از باجه‌ های وسترن یونیون در سراسر جهان و ارائه اطلاعات ساده‌ای درباره گیرنده، می‌ توانید پول خود را ارسال کنید. گیرنده هم می‌ تواند با نشان دادن کد MTCN و شناسنامه خود، پول را در هر باجه‌ ای در نروژ دریافت کند. زمان لازم برای واریز حواله وسترن یونیون به حساب گیرنده، بستگی به کشور مبدا و مقصد حواله، ساعات کاری و روزهای تعطیل باجه‌ های وسترن یونیون، نرخ تبدیل ارز و نوسانات بازار و قوانین و مقررات بانکی و بین المللی دارد. اما به طور کلی، حواله وسترن یونیون معمولا در عرض چند دقیقه تا چند ساعت به دست گیرنده می‌رسد. اما در بعضی موارد، ممکن است تا 24 ساعت زمان ببرد.

حواله سوئیفت و وسترن یونیون چه تفاوت هایی باهم دارند ؟

حواله سوئیفت برای انتقال پول بین حساب‌ های بانکی استفاده می‌ شود و دارای سرعت پایین، امنیت بالا، هزینه متغیر و قابلیت دسترسی محدود است. حواله وسترن یونین برای انتقال پول فوری و بدون نیاز به حساب بانکی استفاده می‌شود و دارای سرعت بالا، امنیت متوسط، هزینه زیاد و قابلیت دسترسی گسترده است. حواله آنلاین برای انتقال پول به صورت آنلاین و با استفاده از سرویس‌ دهنده‌ های مختلف استفاده می‌ شود و دارای سرعت متغیر، امنیت پایین، هزینه کم و قابلیت دسترسی مناسب است.

در ارسال حواله به نروژ چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟

شما می‌بایست در هنگام ارسال حواله به نروژ، قوانین و مقررات بانکی و بین‌ المللی را رعایت کنید. همچنین شما می‌ بایست اطلاعات دقیق و کامل خود و گیرنده را ارائه دهید و منشأ و هدف پول خود را توجیه کنید. علاوه بر این باید محدودیت‌ های مربوط به حداکثر مبلغ قابل ارسال، نرخ تبدیل ارز، کارمزد و مالیات را در نظر داشته باشید. در صورت عدم رعایت قانون، شما ممکن است با مشکلاتی مانند تأخیر، کسر، جریمه یا حتی محرومیت از خدمات مواجه شوید.

چه ارزهایی را می توان به نروژ حواله کرد ؟

شما می‌توانید از ارزهای مختلفی برای حواله به نروژ استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که هر ارز دارای نرخ تبدیل و کارمزد خاص خود است. شما می‌ توانید از ارزهای مختلفی همانند دلار آمریکا این ارز یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین ارزها در جهان است، یورو که یکی از مهم‌ ترین و پراستفاده‌ ترین ارزها در اروپا است و کرون نروژ که این ارز واحد پول رسمی کشور نروژ است و در باجه‌ ها، بانک‌ ها و سرویس‌ های آنلاین قابل تبادل است، استفاده کنید که هر یک نرخ تبدیل و کارمزد خود را دارند.

قیمت حواله ها در چه ساعتی بروز رسانی می شوند ؟

قیمت ارز برای حواله ارزی به نروژ همه روزه بجز روزهای تعطیل رسمی در ساعت 12:00 ظهر آپدیت و تا ساعت 17:00 اعتبار دارد. 

چگونه می توان در میستری پی درخواست حواله به نروژ را ثبت کرد ؟

برای اینکار کافیست در سایت میستری پی ثبت نام کنید و سپس در فرم ثبت ارسال حواله مشخصات حساب مقصد را به همراه مبلغ حواله مورد نظر ثبت نمایید. فرایند درخواست کاملا آنلاین می باشد و پس از انجام کار نیز رسید حواله در ناحیه کاربری ارسال می شود.

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال کلیه حواله های ارزی شما به نروژ در سریع ترین زمان می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید در ساعات اداری با واحد پشتیبانی تماس بگیرید