صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب ترانسفر وایز وریفای شده Transfer Wise

وایز Wise شرکت خدمات مالی مستقر در لندن است، که در سال 2011 توسط کریستو کرمن و تاوت هینریکوس دو بازرگان استونیایی تاسیس شده‌است. ترنسفر وایز که اخیراً نام خود را به Wise تغییر داده است، اساساً یک حساب آنلاین است که در آن می‌توانید پول مورد نظر خود را به خارج از کشور ارسال کنید یا خریدی به ارزهای دیگر داشته باشید. همچنین می‌توانید در خارج از کشور با کارت نقدی Wise خود خرج کنید. این شرکت در سال 2011 به عنوان یک سرویس انتقال پول ساده به خارج از کشور شروع به کار کرد و توسط Taavet Hinrikus تاسیس شد. دفتر مرکزی Wise در لندن است، اما این شرکت اکنون دفاتری در سراسر جهان دارد.

وایز Wise چگونه کار می‌کند؟

وقتی می‌خواهید با وایز Wise پولی را به خارج از کشور ارسال کنید، پول مستقیما از حساب بانکی شما به حساب گیرنده شما می‌رود. در واقع، در پشت صحنه چیزهای بیشتری اتفاق میفتد. وایز در سرتاسر دنیا حساب دارد. زمانی که می‌خواهید به خارج از کشور پول ارسال کنید، در واقع با ارز محلی خود به حساب محلی وایز پرداخت می‌کنید. سپس حساب وایز Wise در کشور خارج از کشوری که می‌خواهید پول به آن ارسال کنید، ارز محلی را برای گیرنده ارسال می‌کند. پولی که می‌پردازید هرگز از مرزها نمی‌گذرد. 

به عنوان مثال، تصور کنید که از بریتانیا برای خانواده‌ای در ایالات متحده پول می‌فرستید. شما باید به حساب Wise خود وارد شوید و آن را با حساب بانکی بریتانیایی خود پیوند دهید، همچنین باید جزئیات بانکی گیرنده آمریکایی خود را وارد کنید. این دقیقا مانند تنظیم یک گیرنده پرداخت جدید در حساب بانکی خود  است. هنگامی که Wise آماده شد، مبلغ درخواستی (به پوند) را به حساب خود در بریتانیا انتقال خواهد داد. سپس وایز به حساب ایالات متحده اطلاع می‌دهد و سپس مبلغ توافق شده را به دلار آمریکا برای گیرنده ارسال می‌کند.

شرکت سود خود را از طریق کارمزد این معاملات به دست می‌آورد که به وضوح قبل از انجام هرگونه تعهدی محاسبه می‌شود. حتی قبل از اینکه مجبور به ثبت نام شوید، می‌توانید از مبدل آن‌ها در صفحه اصلی استفاده کنید.

 

 پرسش های متداول  :

افتتاح حساب از چه کشورهایی انجام می شود  ؟

در حال حاضر مجموعه میستری پی از کشورهای آمریکا و انگلستان افتتاح حساب وایز را انجام می دهند.

آیا حساب وریفای شده تحویل می شود ؟

بله حساب ها به صورت فول وریفای و فعال می باشد و تمامی مراحل احراز هویت کامل توسط ما انجام می شود.

حساب ها با چه اسم هویتی باز می شود ؟

امکان افتتاح حساب با نام شما نیست و حساب های بر روی مدارک هویتی اشخاص خارجی باز می شود و وریفای کامل می شود.

چطوری می توانیم به پنل اکانت وایز خود دسترسی داشته باشیم ؟

برای اینکار می بایستی به سایت وایز مراجعه کرده wise.com و یا اپلیکیشن وایز را بر روی گوشی خود نصب کنید البته برای ورود به اکانت حتما می بایستی از آیپی خارج کشور استفاده شود.

هزینه افتتاح حساب و مدت زمان تحویل اکانت وایز چقدر است ؟

هزینه افتتاح حساب وایز 200 دلار می باشد و مدت زمان تحویل اکانت بین 2 تا 5 روز کاری زمان می برد.

 

 در صورتیکه نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید می توانید به صورت تلفنی با مجموعه میستری پی تماس بگیرید.