صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب درگاه استرایپ وریفای شده Stripe

استرایپ Stripe یک شرکت فناور در حوزه فین تک است که در بیش از 25 کشور دنیا فعال بوده و به افراد حقیقی و نیز شرکت‌ها امکان دریافت پول بر بستر اینترنت را می‌دهد. استرایپ می‌کوشد زیرساخت‌های فنی و مالی مورد نیاز برای سامانه‌های پرداخت آنلاین را فراهم سازد. توسعه‌دهندگان وب با استفاده از استرایپ می‌توانند فرایند پرداخت را درون وبسایت‌های خود قرار دهند، بدون اینکه نیازی به طی کردن فرایندهای پیچیده معمول داشته باشند. استرایپ یک دوره هفت روزه انتظار برای نخستین تراکنش‌ های صورت گرفته دارد تا به این ترتیب بتواند جلوی هر نوع سوء استفاده و کلاهبرداری احتمالی را بگیرد. پس از تأیید صحت تراکنش، مبلغ دریافتی به صورت مستقیم به حساب دریافت‌ کننده واریز می‌شود.

اگر به دنبال یک درگاه پرداخت متصل به ویزا و مستر برای سایت یا اپ خود هستید استرایپ بهترین گزینه می باشد. استرایپ یک شرکت معتبر و جهانی در حوزه درگاه پرداخت می باشد و آپشن های پرداخت متعددی را در اختیار شما قرار می دهد تا بر روی درگاه وب خود فعال کنید از این رو با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارائه خدمات به ایران وجود ندارد از این رو مجموعه میستری پی این امکان را فراهم کرده است تا ایرانیان عزیز بتوانند از خدمات استرایپ بهره مند شوند.

 

 

 پرسش های متداول :

حساب استرایپ از چه کشورهایی باز می شود ؟

در حال حاضر از کشورهای اروپا به صورت رندوم و انگلیس اکانت باز می شود.

اکانت استرایپ مناسب چه افرادی می باشد ؟

این حساب برای افرادی که دنبال درگاه ویزا و مستر برای وب سایت یا اپلیکیشن خود هستند مناسب است.

 

آیا در استرایپ می توان همانند پی پال به صورت اکانت به اکانت پول دریافت کرد ؟

خیر این حساب همانطور که گفتیم فقط به عنوان درگاه پرداخت قابل استفاده می باشد.

حساب استرایپ با چه هویتی باز می شود ؟

این اکانت ها بنام هویت خارجی می باشد و به خاطر پایین آمدن ریسک لیمیت شدن اکانت ما بر روی هویت ایرانی حساب ایجاد نمی کنیم.

با چه ارزهایی می توان در استرایپ پول دریافت کرد ؟

امکان دریافت با ارزهای گوناگون وجود دارد و محدودیتی وجود ندارد.

چگونه می توان از استرایپ پول برداشت کرد ؟

برای برداشت پول از اکانت استرایپ می بایستی اکانت خود را به حساب بانکی یا حساب وایز یا پایونیر متصل نمایید و امکان برداشت پول به صورت مستقیم از استرایپ وجود ندارد.

سقف دریافت پول در استرایپ چقدر است ؟

این حساب محدودیت ندارد اما اگر اکانت شما جدید می باشد پیشنهاد ما این است از دریافت تراکنش های بالا در شروع کار خودداری نمایید .

آیا حساب استرایپ امن می باشد ؟

بله این حساب کاملا مطمئن و معتبر می باشد و امکان هک شدن یا برداشت غیر قانونی از این حساب وجود ندارد.

حساب های استرایپ وریفای شده می باشد ؟

بله صد در صد می بایستی برای فعال سازی کامل حساب تمامی مراحل وریفای شده باشد و مجموعه میستری پی اکانت را به صورت صد در صد فعال تحویل می دهد.

در صورت بروز مشکل در اکانت استرایپ باید با کی تماس بگیریم ؟

طبیعتا برای دریافت پشتیبانی و رفع لیمیت شدن و هر مشکل دیگری می بایستی با پشتیبانی استرایپ تماس بگیرید و مجموعه میستری پی در این زمینه کمکی نمی توانند بکنند و ما فقط کارهای افتتاح حساب را انجام می دهیم.

هزینه افتتاح حساب استرایپ چقدر است ؟

قیمت اکانت وریفای شده استرایپ 200 دلار آمریکا می باشد .

مدت زمان تحویل اکانت چند روز است ؟

مدت زمان تحویل 7 روز کاری می باشد.

 

مجموعه میستری پی فقط کار افتتاح حساب را طبق شرایط اعلام شده انجام می دهد و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل لیمیت شدن می بایستی با خود استرایپ تماس بگیرید و مجموعه در این زمینه کمکی به دارنده اکانت نمی تواند بکند.