صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

دریافت و نقد کردن حواله وسترن یونیون از خارج | WU

حواله ارزی وسترن یونیون یک روش انتقال پول بین کشور های مختلف است که بدون نیاز به حساب بانکی امکان پذیر است. شما می‌توانید با ثبت نام در وب سایت وسترن یونیون و تکمیل فرم حواله پول خود را به کسی که در کشور دیگری زندگی می‌کند ارسال کنید. گیرنده پول با داشتن یک کد امنیتی به نام MTCN و گذر نامه می‌تواند با مراجعه به شعب وسترن یونیون پول را در ارز مورد نظر دریافت کند. وسترن یونیون سرعت، امنیت و راحتی را برای انتقال پول فراهم می‌کند.

در ایران، به دلیل تحریم ها، شما توانایی ارسال حواله وسترن یونیون را به صورت مستقیم ندارید به همین دلیل مجموعه میستری پی در سریع ترین زمان با کمترین کارمزد حواله شما را تبدیل و ثبت می نماید. 

نحوه دریافت پول را از وسترن یونیون چگونه است ؟

برای دریافت پول از وسترن یونیون شما باید دارای کد MTCN و گذرنامه باشید. کد MTCN یک شماره تراکنشی است که فرستنده پول به شما می‌دهد. شما باید با داشتن این کد و گذرنامه به یکی از شعب وسترن یونیون مراجعه کنید و فرم دریافت وجه را تکمیل کنید. سپس پول را در ارز مورد نظر خود دریافت خواهید کرد. 

در واقع برای نقد کردن حواله وسترن یونیون، شما باید به یکی از شعب این شرکت در کشور مقصد مراجعه کنید و با ارائه مدارک معتبر و شماره تراکنش (MTCN)، وجه خود را دریافت کنید. در ایران، به دلیل تحریم ها، شما نمی توانید به طور مستقیم از وسترن یونیون استفاده کنید، به همین دلیل میستری پی به عنوان یک واسط همراه شماست. برای این کار، شما باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده و مراحل احراز هویت را طی کنید. سپس می توانید درخواست خود را برای نقد کردن حواله وسترن یونیون ثبت کنید و با پرداخت معادل ارزی وجه خود را به ریال دریافت کنید.

چگونه می توان به صورت فوری حواله وسترن یونیون را نقد کرد ؟

نقد فوری حواله وسترن یونیون به این معنی است که شما می توانید بلافاصله پس از ارسال پول، با مراجعه به یکی از شعب وسترن یونیون در کشور مقصد، وجه خود را دریافت کنید. برای این کار، شما باید شماره تراکنش (MTCN) را به گیرنده پول اطلاع دهید و او با ارائه مدارک معتبر و ذکر نام فرستنده، می تواند وجه را دریافت کند. البته در کشور ما به دلیل تحریم ها، ممکن است زمان کمی برای تایید حواله لازم باشد. اگر شما قصد نقد فوری حواله وسترن یونیون در ایران را دارید، می توانید از مجموعه میستری پی کمک بگیرید.

نحوه دریافت حواله ارزی وسترن یونیون ؟

برای دریافت حواله ارزی وسترن یونیون، شما باید به یکی از شعب این شرکت در کشور مقصد مراجعه کنید و با ارائه مدارک معتبر و شماره تراکنش (MTCN)، وجه خود را دریافت کنید. شماره تراکنش (MTCN) یک کد 10 رقمی است که فرستنده پول به شما اطلاع می دهد. شما باید نام و نام خانوادگی فرستنده، کشور مبدا و مبلغ حواله را هم بدانید.

ارسال و پرداخت حواله وسترن یونیون به چه صورت می باشد ؟

ارسال حواله وسترن یونیون بصورت آنلاین از سایت و یا اپلیکیشن وسترن یونیون انجام می شود. برای پرداخت وجه حواله باید از کارت اعتباری یا حساب بانکی ارزی استفاده کنید. میستری پی در کوتاه ترین زمان با کمترین کارمزد پرداخت شما را انجام می دهد. 

مدارک لازم برای ارسال و دریافت حواله وسترن کدام است ؟

برای ارسال و دریافت پول با وسترن یونیون، شما به یک کارت شناسایی معتبر مانند گذرنامه، کارت ملی یا گواهینامه رانندگی که نام و نام خانوادگی شما را نشان دهد، کد ده رقمی (MTCN Code)، نام و نام خانوادگی، کشور و شهر گیرنده پول نیاز دارید. 

کد MTCN چیست ؟

کد MTCN یک شماره 10 رقمی است که وسترن یونیون به فرستنده پول می‌دهد. فرستنده پول باید این کد را به شما اطلاع دهد تا بتوانید پول را دریافت کنید. شما می‌توانید از فرستنده پول بخواهید که این کد را به شما بفرستد یا از طریق ایمیل، پیامک، تلفن یا هر روش دیگری به شما اعلام کند.

حواله وسترن یونیون چه امکاناتی دارد ؟

امکانات جدید وسترن یونیون شامل خدمات نقد کردن درآمد های از سرویس های خارج، خصوصا چین، کشورهای آسيای شرقی، کشورهای حوزه خليج فارس، تركيه، كانادا، استراليا، آلمان، فرانسه، اسپانيا، امارات و … را نيز ارائه مي‌دهد.

چقدر زمان لازم است تا حواله وسترن یونیون تایید شود؟

زمان تایید حواله وسترن یونیون بستگی به کشور مبدا و مقصد و مبلغ انتقالی دارد. در بعضی از کشورها، ممکن است کمی زمان برای تایید حواله نیاز باشد اما در اکثر موارد، شما می توانید حواله خود را در عرض چند دقیقه پس از ارسال، با استفاده از شماره تراکنش (MTCN)، روی سایت وسترن یونیون رهگیری کنید. زمان تایید حواله در مجموعه ما معمولا یک روز کاری است.

 در پرداخت حواله وسترن یونیون به چه نکاتی باید دقت کنید ؟

 دقت کنید تا حد امکان ارز مبدا و مقصد یکسان باشد. پول را از یکی از شعب وسترن یونیون پرداخت کنید و فرم‌های لازم را برای انتقال پول با وسترن یونیون پر کنید. صحت نام و موقعیت مکانی دریافت کننده را تایید کنید و کد رهگیری را به آن‌ها بدهید. 

 با چه ارزهایی می توان حواله وسترن یونیون را پرداخت کرد ؟

 ارزهای قابل قبول برای حواله وسترن یونیون بستگی به کشور مقصد دارد. برخی از کشورها فقط ارز محلی خود را پذیرفته و برخی دیگر از ارزهای رایج مانند دلار آمریکا و یورو استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت وسترن یونیون، از ارزهای قابل پشتیبانی برای کشور مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

 کارمزد حواله وسترن یونیون در میستری پی چقدر می باشد ؟

برای محاسبه کارمزد حواله وسترن یونیون، شما می‌ توانید از محاسبه‌ گر آنلاین سایت استفاده کنید. کارمزد حواله بستگی به مبلغ، کشور مقصد، روش پرداخت و روش دریافت دارد. به طور کلی، کارمزد حواله از طریق حساب بانکی کمتر از کارمزد حواله از طریق کارت اعتباری است. علاوه بر این ممکن است باید کارمزد تبدیل ارز را هم پرداخت کنید، اگر ارز مبدا و مقصد یکسان نباشد.

نرخ حواله وسترن یونیون چه ساعتی در سایت بروز رسانی می شود ؟
قیمت ارز همه روزه ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا ساعت 17:00 قیمت اعتبار دارد .

مدت زمان انجام سفارشات پی پال توسط میستری پی چقدر است ؟
انجام سفارشات طی 1 الی 3 ساعت کاری پس از ثبت درخواست انجام می شود.