پرداخت هزینه هتل | رزرو و بوکینگ هتل در سایت خارجی

بسیاری از هم وطنان عزیز برای پرداخت هزینه رزرو هتل از سایت های خارجی به خاطر نداشتن ویزا کارت و مستر کارت با چالش های پرداخت رو به رو هستند و با توجه به تحریم های بین المللی امکان داشتن کارت اعتباری برای هم وطنان داخل کشور فراهم نیست از این رو مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی این شرایط را فراهم کرده است تا در سریع ترین زمان بدون داشتن کارت اطلاعات رزرو هتل خود را برای ما ارسال کنید تا فرایند رزرو و پرداخت هزینه توسط مجموعه میستری پی انجام شود.

 

 

 

پرسش های متداول :

از چه سایت هایی امکان رزرو هتل توسط میستری پی وجود دارد ؟

محدودیتی وجود ندارد میتوان گفت در اکثر سایت های معتبر بوکینگ هتل فرایند رزرو هتل انجام می شود.

برای رزرو هتل چه مشخصاتی نیاز می باشد ؟

برای ثبت درخواست در میستری پی می بایستی آدرس سایت مربوطه و مشخصات کامل مسافرین در فرم ثبت سفارش به صورت صحیح ارسال شود.

 

 

روش پرداخت در سایت های بوکینگ چگونه است ؟

اکثر سایت ها متصل به درگاه ویزا و مستر کارت می باشند و پرداخت هزینه با کارت اعتباری انجام می شود.

میزان کارمزد پرداخت با کارت چقدر می باشد ؟

مقدار کارمزد براساس مبلغ درخواستی 8% می باشد.

 

 

 کارت های اعتباری میستری پی چه ارزهایی را پوشش می دهد ؟

در حال حاضر پرداخت با ارزهای اصلی: دلار آمریکا, یورو, پوند و لیر توسط مجموعه انجام می شود و در صورتی که مبلغ ارز پرداختی متفاوت می باشد می توان با محاسبه معادل دلار آمریکا در سایت XE.COM ثبت سفارش خود را به صورت دلار آمریکا انجام دهید در نظر داشته باشید نرخ تبدیل بانک ها به نسبت نرخ جهانی بالاتر می باشد و پس از ثبت درخواست مبلغ دقیق کسر شده از کارت ما خدمت مشتری عزیز اعلام می شود.

چه نوع پرداخت هتل هایی توسط میستری پی انجام می شود ؟

پرداخت های تک مرحله ای و قطعی توسط میستری پی انجام می شود اما اگر پرداخت رزر هتل مربوطه دو مرحله ای می باشد یعنی اینکه یک مرحله در ابتدا پرداخت می شود و یک مرحله به هنگام ورود به هتل با عرض شرمندگی امکان پرداخت توسط مجموعه نیست.

 

 

در صورتی که پس از پرداخت قصد کنسل کردن داشته باشیم باید چه کار کنیم ؟

مجموعه میستری پی فقط کار پرداخت را براساس توضیحات مشتری محترم انجام می دهد و در صورتی که بخواهید رزرو را کنسل کنید باید با سایت بوکینگ مربوطه تماس بگیرید.

درخواست خود را چگونه در میستری پی ثبت کنیم ؟

در صورتی که اکانت کاربری ندارید می بایستی در ابتدا عضو سایت شوید و سپس فرم مربوطه را ثبت کنید و فرایند پرداخت فاکتور ریالی به صورت آنلاین قابل انجام می باشد.

 

 

 از اینکه سایت میستری پی را به عنوان پرداخت رزرو هتل خود انتخاب کردید مشتکریم. ما در کنار شما هستیم و خواهیم بود تا بوکینگ خود را آسوده رزرو کنید. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات کاری شرکت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید و صمیمانه آماده شنیدن صدای گرمتون هستیم .