خرید بلیط اتوبوس خارج کشور | رزرو بلیط از سایت خارجی

سفر خارجی با اتوبوس یکی از راه‌ های ارزان و جذاب برای دیدن دنیاست. با اتوبوس می‌توانید شهرها و کشورهای مختلف را از نزدیک ببینید و با فرهنگ‌ های گوناگون آشنا شوید. اتوبوس‌ های مدرن امروز امکانات رفاهی زیادی دارند که سفر را برای مسافران راحت و لذت‌بخش می‌کنند. برای خرید بلیط اتوبوس خارج از کشور باید به صورت آنلاین اقدام کنید. سفر با اتوبوس همچنین کم خطر و قابل پیش‌بینی است و نیاز به صبر و تحمل زیاد در فرودگاه‌ها ندارد. پس اگر دوست دارید یک تجربه جدید و هیجان‌ انگیز را در زندگی خود داشته باشید، سفر به خارج از کشور با اتوبوس را امتحان کنید.

برای پرداخت هزینه اتوبوس به حساب های ارزی و کارت های بین المللی نیاز دارید اما به دلیل تحریم ها علیه ایران این امکان برای شما مهیا نیست. بنابراین مجموعه میستری پی با دسترسی ارزی پرداخت شما را در کوتاه ترین زمان نهایی می کند.

مزایای مسافرت خارجی با اتوبوس 

مزایای سفر خارجی با اتوبوس می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

- ارزان‌تر از سفر با هواپیما یا قطار
- دیدن مناظر زیبا و متنوع در طول جاده
- آشنایی با فرهنگ‌ ها و آداب و رسوم مردم کشورهای مختلف
- امکان توقف و استراحت در شهرهای بزرگ و کوچک
- سفری راحت‌ و بی‌ استرس‌ تر از سفر با هواپیما برای افرادی که ترس از پرواز دارند
- استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی اتوبوس‌ های مدرن
- کم خطر و قابل پیش‌بینی بودن سفر
- عدم نیاز به صبر و تحمل زیاد در فرودگاه‌ها
- تجربه یک ماجراجویی جدید و هیجان‌انگیز

نحوه خرید بلیط اتوبوس از سایت خارجی

برای خرید بلیط اتوبوس از سایت‌های خارجی باید ابتدا مطمئن شوید که سایت مورد نظر معتبر و قابل اعتماد است و دارای مجوز های لازم برای فروش بلیط اتوبوس است. سپس باید مقصد، تاریخ و زمان سفر خود را انتخاب کنید و لیست اتوبوس‌های موجود را مشاهده کنید. به قیمت، زمان حرکت، زمان رسیدن، تعداد توقف‌ ها، نوع اتوبوس و امکانات آن توجه کنید. پس از انتخاب اتوبوس مورد نظر، باید صندلی خود را رزرو کنید و اطلاعات شخصی و تماس خود را وارد کنید. همچنین باید تعداد و ابعاد چمدان‌ های خود را مشخص کنید. در مرحله پرداخت، باید به یک روش پرداخت ارزی بین‌ المللی دسترسی داشته باشید. پس از پرداخت، یک تأییدیه به شماره تلفن یا ایمیل شما ارسال می شود که حاوی شماره بلیط، جزئیات سفر و کد QR است. باید این تأییدیه را در زمان سوار شدن به اتوبوس نشان دهید.

 نکات مهم 

• بعضی از نکات مهم در خرید بلیط اتوبوس از سایت‌های خارجی عبارتند از:

- انتخاب سایت معتبر و قابل اعتماد که دارای مجوزهای لازم برای فروش بلیط اتوبوس باشد و دارای پشتیبانی مناسب و قابل دسترس باشد.

- توجه به قیمت، زمان حرکت، زمان رسیدن، تعداد توقف‌ها، نوع اتوبوس و امکانات آن و مقایسه آن‌ها با سایر گزینه‌های موجود.

- توجه به شرایط استرداد، لغو یا تغییر بلیط و هزینه‌های مربوط به آنها.

 - توجه به مدارک مورد نیاز برای سفر با اتوبوس و نحوه نمایش بلیط در زمان سوار شدن.

- توجه به مقدار و ابعاد بار مجاز هر مسافر و شرایط حمل حیوانات خانگی در صورت وجود.

 

وب سایت های خارجی خرید بلیط اتوبوس 

 از مهم ترین وب سایت های خرید بلیط اتوبوس در اروپا می توان به فلیکس باس (Flixbus) اشاره کرد که از پرداخت آنلاین پشتیبانی می کند. این سایت یکی از بزرگترین کمپانی‌ های اروپایی است که مسئولیت جابجایی مسافران زیادی در سراسر اروپا را بر عهده دارد و جزو محبوب‌ترین شرکت‌های حمل و نقل اروپایی به حساب می‌آید.

 

اگر برای خرید بلیط اتوبوس از سایت خارجی از داخل ایران به کارت های اعتباری ارزی دسترسی ندارید، بهتر است با مجموعه میستری پی تماس گرفته تا بتوانید به راحتی پرداخت خود را نهایی و ثبت کنید.