خرید بلیط پرواز خارجی | رزرو بلیط هواپیما در سایت خارجی

پروازهای خارجی انواع مختلفی دارند که بر اساس شرکت‌ های هواپیمایی، مسیر ها، قیمت‌ ها و خدمات متفاوت هستند. برخی از پروازهای خارجی مستقیم هستند که بدون توقف از یک شهر به شهر دیگر می‌ روند. برخی دیگر چارتر هستند که به صورت اختصاصی برای گروه‌ های خاص یا زمان‌ های خاص رزرو می‌ شوند. برخی چند مقصد هستند که با توقف در یک یا چند شهر مسیر را طی می‌ کنند. هر کدام از این پرواز های خارجی مزایا و معایب خود را دارند که بستگی به نیاز و بودجه شما دارد که کدام را انتخاب کنید.

برای پرداخت هزینه بلیط هواپیما از سایت خارجی باید به کارت‌ های اعتباری یا حساب پی‌پال دسترسی داشته باشید که که به دلیل وجود تحریم در کشور، مجموعه میستری پی به شما این اطمینان را می دهد که هزینه را امن و سریع پرداخت نمایید.

 وب سایت های خارجی معتبر خرید بلیط هواپیما

 تعدادی از وب سایت های خارجی معتبر خرید بلیط هواپیما عبارتند از:

- Cheapoair: که امکان خرید بلیط هواپیما از بیش از 450 شرکت هواپیمایی را فراهم می‌کند و قیمت‌های رقابتی و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

- Skyscanner: که یک موتور جستجوی بلیط هواپیما است و به شما کمک می‌کند تا ارزانترین پروازها را پیدا کنید. این سایت به صورت مستقیم فروش ندارد.

- Momondo: که یک metasearch است و از دیگر موتورهای جستجو نیز برای یافتن بهترین نتیجه استفاده می‌ کند. این سایت به شما امکان مقایسه قیمت‌ها، زمان‌ها و شرایط پروازهای مختلف را می‌ دهد.

- Travelocity: که علاوه بر خرید بلیط هواپیما، خدمات دیگری همچون رزرو هتل، اجاره ماشین، کروز و ... را نیز ارائه می‌دهد. این سایت پس از هر خرید یک کوپن تخفیف هواپیما یا هتل را به شما اختصاص می‌ دهد و امکان لغو رایگان پروازها را نیز فراهم می‌ کند.

- Google Flights: که گوگل فلایتز یک موتور جستجوی است و هنگامی که پرواز مناسب را یافتید شما را به شرکت هواپیمایی یا سایت های مرتبط هدایت می نماید. این سایت قابلیت‌های جالب و کاربردی دیگری همچون نشان دادن نقشه قیمت‌ها، تقویم قابل تغیر و پروژکشن قابل پروژکشن را دارد.

نحوه خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی

برای خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی باید ابتدا باید یک سایت معتبر و مطمئن را برای خرید بلیط انتخاب کنید. سپس باید فرودگاه مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را در سایت مورد نظر وارد کنید و لیست پروازهای موجود را مشاهده کنید. پس از مقایسه قیمت‌ ها و شرایط پروازها، باید پرواز مناسب خود را انتخاب کنید و به صفحه پرداخت هزینه بروید. در این مرحله باید یک روش پرداخت ارزی مانند کارت‌ های اعتباری بین‌ المللی، مستر کارت داشته باشید. در نهایت بعد از تکمیل پرداخت، شماره رزرو و جزئیات پرواز به شما ارسال خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از شماره رزرو، در سایت شرکت هواپیمایی چک کنید که بلیط شما صادر شده است یا خیر.

نکات مهم در خرید بلیط هواپیما از سایت های خارجی

برای خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی، شما باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

- ابتدا باید مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید و سایت‌های معتبر و مورد اعتماد را برای جستجوی پروازهای موجود انتخاب کنید.

- باید پروازهای مختلف را با توجه به قیمت، زمان، ایرلاین، مدت زمان توقف و سایر شرایط مقایسه کنید و بهترین گزینه را بر اساس نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

- پس از انتخاب پرواز، باید اطلاعات شخصی و مسافرین را وارد کنید و روش پرداخت را انتخاب کنید. برخی از سایت‌های خارجی فقط پذیرای کارت‌ های اعتباری یا پی‌ پال هستند و برخی دیگر امکان پرداخت با ریال یا سیستم شتاب را هم دارند. بنابراین باید با توجه به نوع کارت یا حساب خود، سایت مناسب را انتخاب کنید.

- در نهایت، پس از تکمیل پرداخت، شما یک کد تأیید یا PNR دریافت خواهید کرد که نشان دهنده ثبت نام شما در پرواز است. شما باید این کد را به همراه مدارک لازم (پاسپورت، ویزا، تست کرونا و غیره) در زمان حضور در فرودگاه نشان دهید.


 

دفتر مجموعه میستری پی برای خرید بلیط هواپیما از سایت های خارجی همراه شماست تا با اطمینان خاطر پرداخت خود را نهایی کرده و از سفر خود لذت ببرید.