پرداخت هگزونت | شارژ اکانت و خرید دامنه از Hexonet

شرکت هگزونت Hexonet یک توسعه دهنده پیشرو و سرویس دهنده خدمات مبتنی بر تکنولوژی های اینترنتی در صنعت دامنه است. hexonet از ترکیب چندین شرکت زیرمجموعه دیگر شامل 1API GmbH (رجیسترار دامنه مورد تایید ICANN)، WhoisTrustee.com Limited (Whois Privacy)، و PremiumSale.com Limited تشکیل شده است. این شرکت در سال 1999 توسط جنز واگنر Jens Wagner تاسیس شده است و در کشور آلمان فعالیت می کند. این شرکت امکان ثبت، مدیریت، بک اوردر و خرید دامنه های مختلف را برای کاربران و نمایندگان فروش فراهم می کند. 

به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی از داخل کشور برای پرداخت هزینه خدمات شرکت هگزونت Hexonet، مجموعه میستری پی در کوتاه ترین زمان شما را در پرداخت هزینه های هگزونت  یاری خواهد رساند.

نحوه پیدایش شرکت Hexonet 

تاریخچه سایت هگزونت به سال 1999 که توسط جنز واگنر Jens Wagner تاسیس شده بود برمیگردد. واگنر قبل از آن شرکت Key-Systems GmbH را تاسیس کرده و بعنوان مدیرفنی مشغول به کار بود. واگنر یکی از متخصص ترین افراد در صنعت دامنه و سیستم های اینترنتی است و در سراسر دنیا بعنوان یک مبتکر و نوآور شناخته شده است. او همچنین در سال 2006 اقدام به تاسیس رجیسترار 1API نمود که درواقع این رجیسترار دامنه زیرمجموعه شرکت hexonet می باشد. 1API در نوامبر سال 2007 موفق شد گواهینامه معتبر خود را جهت فعالیت در صنعت دامنه از آیکان ICANN دریافت کند. رجیسترار 1API همچنین یکی از اعضای اصلی و مهم شرکت رایپ RIPE NCC هم می باشد. شرکت هگزونت یک توسعه دهنده پیشرو و سرویس دهنده خدمات مبتنی بر تکنولوژی های اینترنتی در صنعت دامنه است. hexonet از ترکیب چندین شرکت زیرمجموعه دیگر شامل 1API GmbH ( رجیسترار دامنه مورد تایید ICANN )، WhoisTrustee.com Limited (Whois Privacy)، و PremiumSale.com Limited تشکیل شده است. این شرکت با هدف ارائه خدمات ثبت، مدیریت، بک اوردر و خرید دامنه های مختلف را برای کاربران و نمایندگان فروش فراهم می کند.


 

 خدمات ارئه شده توسط شرکت Hexonet 

شرکت هگزونت خدمات زیادی را ارائه می دهد که برخی از این خدمات عبارتند از:

  • ثبت دامنه های بین المللی و ملی با قیمت مناسب و پشتیبانی فارسی
  • مدیریت دامنه ها از طریق پنل کاربری هگزونت با امکان تغییر DNS، کاربر، انتقال، قفل و بازکردن قفل انتقال و غیره
  • بک اوردر دامنه ها یعنی ثبت دامنه های آزاد شده با ارزش با استفاده از روش های حرفه ای
  • خرید دامنه های پریمیوم با قیمت مناسب از طریق سایت PremiumSale.com
  • حفظ حریم خصوصی دامنه ها با استفاده از سرویس WhoisTrustee.com
  • ساخت وب سایت رایگان با استفاده از سرویس Weebly Website Builder

 

مزایای شرکت هگزونت Hexonet 

سایت هگزونت مزایای زیادی دارد که از جمله آن می توان به ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد در صنعت دامنه با بیش از 20 سال تجربه و همکاری با شرکت های معتبر بین المللی، ارائه قیمت مناسب و رقابتی برای دامنه های مختلف با امکان مقایسه قیمت ها، ارائه پشتیبانی فارسی و حل مشکلات به صورت سریع و حرفه ای، ارائه پلت فرم جامع و کاربر پسند برای مدیریت دامنه ها با امکانات متنوع و راحت و ارائه خدمات اضافی مانند بک اوردر، خرید دامنه پریمیوم، حفظ حریم خصوصی و ساخت وب سایت رایگان اشاره کرد. 

هاستفا چیست و چه کارایی دارد ؟

هاستفا یکی از نمایندگان ویژه شرکت هگزونت در ایران است که پبا بیش از 10 سال تجربه و اعتبار و با پشتیبانی از زبان فارسی، خدمات ثبت، مدیریت، بک اوردر و خرید دامنه های مختلف را برای کاربران ایرانی ارائه می دهد. همچنین هاستفا با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی، امکان پرداخت هزینه دامنه و شارژ اکانت هگزونت را برای شما فراهم می کند. هاستفا یکی از مشتریان رضایتمند و قدیمی شرکت هگزونت است که با توجه به نظرات کاربران، خدمات با کیفیت و قابل اعتمادی را به آنها ارائه می دهد.

 

بک اوردر (Backorder) چیست ؟

بک اوردر Backorder به معنای سفارش یک سایت یا دامنه است که در حال حاضر موجود نیست ولی در آینده نزدیک آزاد خواهد شد. بک اوردر به شما این امکان را می دهد که یک سایت یا دامنه مورد علاقه خود را که قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده است، در صورت آزاد شدن آن، به نام خود ثبت کنید. برای این کار شما باید در سایت هگزونت که ارائه دهنده خدمات بک اوردر می باشد، سفارش خود را ثبت کنید. پس از خرید در صورت آزاد شدن سایت یا دامنه مورد نظر، سرویس دهنده بک اوردر، آن را به صورت خودکار برای شما ثبت می کند. البته بسته به شرایط و قوانین هر سرویس دهنده، ممکن است برای بک اوردر، رقابتی بین سفارش دهندگان وجود داشته باشد و در این صورت، بالاترین پیشنهاد قیمت یا تصادفی بین سفارش دهندگان، برنده خواهد شد. 

 

شرایط انتقال دامنه در سایت هگزونت چگونه است ؟

انتقال دامنه در سایت هگزونت، شرایط ویژه ای دارد که باید قبل از انتقال رعایت کنید که در زیر به آن اشاره شده است :
1. در ابتدا باید دقت کنید که دامنه شما دارای حداقل 60 روز تاریخ انقضا بوده و یا از ثبت یا تغییر اطلاعات تماس آن بیش از 60 روز نگذشته باشد.
2. دامنه شما قفل انتقال نداشته باشد و کد EPP یا Authorization Code آن را از شرکت فعلی خود دریافت کرده باشید. 
3. اطلاعات تماس دامنه شما به روز و صحیح باشد و یک ایمیل در دسترس داشته باشید.
4. پس از درخواست انتقال، لینک تایید را که به ایمیل شما ارسال می شود، کلیک کرده و انتقال را تایید کنید.
5. هزینه انتقال دامنه را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که با انتقال دامنه، یک سال به مدت ثبت آن اضافه می شود.
پس از رعایت شرایط فوق، می توانید به راحتی دامنه خود را منتقل کنید.

 

 

نحوه پرداخت هزینه در هگزونت Hexonet 

برای خرید از سایت هگزونت Hexonet  باید ابتدا یک حساب کاربری در سایت هگزونت ایجاد کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. سپس محصول یا خدمت مورد نظر خود را از سایت هگزونت انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه کنید. در مرحله پرداخت، شما می توانید از روش های مختلفی استفاده پرداخت با کارت بانکی، پرداخت با PayPal، پرداخت با Skrill و ... استفاده کنید که به دلیل وجود تحریم های اعمال شده علیه کشورمان، امکان پرداخت با هیچ یک از روش های گفته برای هموطنان عزیزمان فراهم نیست به همین مجموعه میستری پی با دسترسی آسان و سریع به درگاه های بین المللی و کارت های اعتباری ارزی این امکان را برای شما میسر می سازد. پس از پرداخت موفق، شما می توانید فاکتور خود را دریافت کنید و به استفاده از محصول یا خدمت خود بپردازید.

 

مجموعه میستری پی با استفاده از پی پال و کارت های اعتباری ارزی در سریع ترین زمان سفارش شما را به صورت آنلاین ثبت و با کمترین کارمزد پرداخت خواهد کرد.