صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

نقد کردن پی پال و فروش دلار،یورو پی پال ( PayPal )

پی پال یکی از روش های خوب و رایج در جهت دریافت درآمدهای ارزی میباشد به طوری که بسیاری از فریلنسرها و کسب و کارهایی که به نوعی مرتبط با پی پال هستند با چالش هایی در جهت نقد کردن به ریال در ایران مواجه هستند از این رو مجموعه میستری پی با سال ها تجربه و فعالیت در حوزه پرداخت های خارجی بستری را فراهم کرده است تا صاحبان کسب و کارهای خارجی و فریلنسرها بتوانند در سریع ترین زمان و با قیمت مناسب ارز خود را به ریال تبدیل نمایند .

 

شرایط فروش دلار پی پال و نقد کردن در میستری پی چگونه میباشد ؟

- کارمزد خرید دلار پی پال 10% پایین تر از نرخ اسکناس بازار میباشد .

- مدت زمان تسویه ریالی حداقل یک روز و حداکثر سه روز کاری میباشد و روزهای تعطیل محاسبه نمیشود .

- اگر فروشنده پی پال هستید میبایستی دارنده اکانت باشید امکان خرید به صورت واسطه از حساب شخص دوم وجود ندارد مگر در شرایط خاص که سورس دلار سایت های معتبر شناخته شده باشد .

- در حال حاضر امکان فروش پی پال به صورت دلار آمریکا وجود دارد و اگر قصد فروش یورو و پوند و یا سایر ارزها رو دارید میبایستی براساس دلار به حساب ما انتقال دهید و ما براساس مبلغ دریافتی دلار محاسبه خواهیم کرد .

- مشخصات حساب بانکی میبایستی با نام اکانت شما یکی باشد و تسویه ریالی به حساب غیر از نام اکانت کاربری امکان پذیر نمیباشد .

 

از چه سایت هایی میتوان در آمد ارزی داشت ؟

- Envato

- Themeforest

- freelancer.com

- codecanyon

- سایت های بازی

- خدمات گرافیست 

- فروشگاه های نرم افزار و لایسنس

- و ...

 

همینطور کلیه متخصصین در زمینه تولید محتوا , گرافیست ها , برنامه نویسان , گیمرها و بسیاری از مشاغل دیگر امکان کسب در آمدهای ارزی را میتوانند داشته باشند .

 

چگونه دلار خود را به اکانت میستری پی انتقال دهیم ؟

برای این کار در ابتدا میبایستی ثبت درخواست کنید و سپس سفارش شما پس از بررسی توسط تیم پشتیبانی پاسخ داده خواهد شد و روش دریافت پول به همراه آدرس اکانت توضیح داده میشود توجه داشته باشید برای دریافت پول هم با روش Send Money امکان واریز است و هم به صورت درخواست فاکتور Invoice که در بسیاری از مواقع از روش دوم برای نقد کردن استفاده میشود .

 

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید به صورت تلفنی با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید .