صفحه نخست    بلاگ    ۱۴۰۱/۱۲/۹

 وسترن یونیون

وسترن یونیون

 بلاگ    ۱۴۰۱/۱۲/۹  چاپ
وسترن یونیون

وسترن یونیون یک شرکت ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی و ارتباطی است که در سال ۱۸۵۱ توسط ازرا کرنل بنیان‌گذاری شد و ستاد آن در مریدیان، کلرادو ایالات متحده آمریکا قرار دارد.[۱] وسترن یونیون خدمات گوناگونی از جمله تراکنش فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی ارائه می‌دهد.

شخص فرستنده با در دست داشتن وجه پرداختی و همچنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی‌های این شرکت رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود، نام، نام خانوادگی و نام شهر فرد گیرنده در آن گنجانده شده را پر کرده و سپس آن فرم به همراه پول را به کارگزار دفتر می‌سپارد. سپس از کارگزار دفتر کدی به وی داده می شود. فرستنده این کد را تنها و تنها در اختیار فرد گیرنده قرار می دهد و گیرنده با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد، پول را دریافت می کند. این جابجایی همواره در کمتر از چند ساعت انجام می‌شود.

این شرکت به خاطر تحریم‌های اقتصادی اجازه کار در ایران را ندارد. با توجه عدم فعالیت این شرکت میتوانید در ایران از وبسایت های واسط و بصورت غیر مستقیم این مبالغ را دریافت کنید

چرا با مستری پی وسترن یونیون راحت ترینه؟

گروه ارزی مستری پی با چندین سال تجربه در حوزه ارز و انتقال حواله  با داشتن کارگزار رسمی در خارج از کشور امکان فراهم کردن سهولت کار انتقال و دریافت حواله وسترن یونیون را در سراسر کشورهای جهان فراهم اورده که مشتریان گرامی می توانن به راحتی و در ارامش خاطر سفارش ثبت کنن در سایت و انجام ان با سرعت بالا توسط گروه میستری پی 

نحوه انتقال وجه با این سیستم چگونه است؟

به وسیله امکان حواله وجه که شرکت وسترن یونیون ارائه می دهد، شما قادر خواهید بود که در عرض تنها چند دقیقه، مبلغی ارز را به یک کشور دیگر، برای یک فرد مشخص انتقال دهید.

کار با این سیستم و حواله کردن وجه برای شما که انتقال دهنده هستید بسیار راحت خواهد بود اما برای طرف گیرنده مشکلات و جابجایی هایی به همراه دارد.

برای انتقال وجه باید به قسمت انتقال حواله وسترن یونیون  مراجعه کنید. سپس مبلغ خود و دیگر اطلاعات اعم از نام گیرنده و … را انتخاب کنید و در این صورت وجه شما انتقال داده می شود و یک کد امنیتی به شما داده خواهد شد. طرف گیرنده باید ابتدا با در دست داشتن پاسپورت خود و کد امنیتی به یک شعبه این شرکت مراجعه کند. سپس آن را ارئه کرده و فرم را با مشخصات فردی خویش پر می کند. پس از انجام این مراحل مبلغ حواله شده را تحویل خواهد گرفت. البته قابل ذکر است که هنگام انجام حواله، کارمزدی از شما کسر خواهد شد.