صفحه نخست    اخبار    ۱۴۰۱/۹/۱۲

سایت هتزنر و روش خرید ازین سایت

 اخبار    ۱۴۰۱/۹/۱۲  چاپ
سایت هتزنر و  روش خرید ازین سایت

شرکت هتزنر (Hetzner Online GmbH) یک شرکت میزبانی اینترنت و اپراتور مرکز داده است که پایگاه آن در Gunzenhausen آلمان است. این شرکت در زمینه‌های میزبانی اختصاصی صفحات وب، سرورهای خصوصی مجازی، سرورهای مدیریت شده، ثبت نام دامنه، گواهینامه‌های SSL و … می‌باشد. اما مشکلی که وجود دارد این است که برای کاربران ایرانی امکان خرید از هتزنر به طور مستقیم وجود ندارد، زیرا در این سایت مدارک کاربران ایرانی برای احراز هویت پذیرفته نمی‌شود.

اگر قصد دارید از خدمات وب سایت هتزنر (Hetzner) بهره‌مند شوید  و از این وب سیات خرید کنید، چند راه برای خرید از وب سایت هتزنر (Hetzner) وجود دارد. در این بخش از مقاله به معرفی روش‌های خرید از وب سایت هتزنر (Hetzner) خواهیم پرداخت.

شرکت هتزنر
شرکت هتزنر

قبل از هر چیز باید بدانید که هتزنر (Hetzner) به خاطر مزایای زیادی که دارد به یکی از مراکز داده‌ی محبوب برای ایرانیان تبدیل شده است. این مزیت‌ها عبارتند از :

  • سرورهای آن در موقعیت‌های جغرافیایی بسیار مناسبی قرار دارند.
  • هزینه‌ی خدمات ارائه شده توسط این وب سایت بسیار پائین است.
  • دارای آپتایم بالایی است، به این معنا که این سایت خدمات پایداری‌تری را ارئه می‌دهد.

البته این نکته را بدانید که به تازگی وب سایت هتزنر برای ارائه‌ی خدمات خود به کاربران شرط احراز هویت را قرار داده است. اما سال‌های قبل این طور نبوده. البته هنوز مدارک کاربران ایرانی برای خرید از این وب سایت قابل قبول نیست.

خرید از وب سایت هتزنر (Hetzner)

برای خرید از وب سایت هتزنر (Hetzner)به چند روش می‌توانید عمل کنید. یکی از راه‌هایی که می‌توانید از طریق آن به طور مستقیم از این وب سایت خرید نمائید این است که در وب سایت هتزنر (Hetzner) اکانت ایجاد کنید و به افتتاح حساب بپردازید و از طریق حساب خود مستقیما برای خرید اقدام نمائید.

مجموعه میستری پی میتوانند در سریع ترین زمان با استفاده از روش پرداخت با پی پال خرید های هاست و سرور شما را انجام دهند همینطور اگر شما دارای پنل کاربری و سرویس در سایت هتزنر آلمان هستید میتوانید تمدید هاست و سرور خود را در این قسمت با استفاده از روش پرداخت پی پال به صورت آنلاین ثبت نمایید.