صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به اروپا | ارسال حواله یورو به اروپا

کشورهای عضو اتحادیه اروپا در سال میزبان بسیاری از ایرانیان میباشد که برخی برای سفر و برخی دیگر برای زندگی و تحصیل به این کشورها مهاجرت میکنند از این رو حجم مبادلات ارزی بین ایران و کشورهای اروپا در سال بسیار بالا میباشد و با توجه به وجود تحریم های بین المللی امکان انتقال مالی به صورت مستقیم بین ایران و اروپا فراهم نمیباشد و برای ارسال و دریافت ارز میبایستی از طریق صرافی ها اقدام شود . لذا با توجه به شرایط خاصی که وجود دارد بسیاری از صرافی ها انتقالات مالی را به صورت حواله قبول نمیکنند از این رو بسیاری از افراد برای انتقالات مالی خود دچار چالش های زیادی هستند لذا گروه پرداخت میستری پی با سال ها سابقه فعالیت در حوزه خدمات مالی بستری امن و سریع را جهت انتقالات حواله ارزی از مبدا کشور ایران به کشورهای حوزه اتحادیه اروپا راه اندازی کرده است تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید انتقالات مالی خود را به هر بانک و حسابی در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص خدمات ارسال حواله به اروپا خواهیم پرداخت .


سوالات متداول در خصوص انتقال پول به کشورهای اتحادیه اروپا :

انتقال حواله به اروپا به چه روش هایی امکان پذیر میباشد ؟

به طور کلی برای انتقال پول به اروپا به دو روش میتوانید اقدام کنید روش اول به صورت تحویل یورو کش نقدی میباشد که این روش مناسب افرادی میباشد که حساب بانکی ندارند و نیاز فوری به پول دارند روش دوم واریز به حساب بانکی میباشد که برای انتقال پول با این روش نیاز میباشد مشخصات حساب بانکی مقصد را داشته باشید .

انتقال حواله به چه بانک هایی در اروپا انجام میشود ؟

محدودیت در بانک وجود ندارد و امکان ارسال حواله به هر بانکی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا میباشد .

به چه نوع حسابی میتوان در اروپا پول حواله کرد ؟

انتقال حواله یورو به کلیه حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاه امکان پذیر میباشد و تیم میستری پی میتوانند با توجه به نوع درخواست متقاضی پول را به هر نوع حسابی از نوع حقیقی یا شرکتی حواله نماید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد .

انتقال حواله به اروپا از مبدا کدام کشور انجام میشود ؟

کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای یک سیستم پرداخت یکپارچه بنام سپا SEPA است و منشاء ارسال حواله یورو از داخل اتحادیه میباشد و پول به روش سپا به هر نوع حسابی قابل انتقال میباشد . در روش سپا مدت زمان واریز پول بسیار سریع میباشد و با توجه به اینکه پول از داخل اروپا حواله میشود هیچ گونه کارمزدی در بانک مقصد کسر نمیشود و مبلغ درخواستی به صورت خالص به حساب واریز میشود و با توجه به اینکه منشاء واریز پول داخلی میباشد حساسیتی بر روی حساب شما ایجاد نمیکند .

حواله یورو به اروپا طی چند روز کاری توسط میستری پی انجام میشود ؟

انتقال حواله به اروپا پس از ثبت درخواست اولیه و پرداخت طی یک الی سه روز کاری انجام میشود و رسید معتبر بانکی نیز برای شخص متقاضی حواله ارسال میشود توجه نمایید روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به تعطیل بودن بانک هیچ گونه خدماتی ارائه نمیشود و ملاک روز کاری محسوب میشود .

میزان کارمزد انتقال حواله یورو به اروپا چقدر است ؟

کارمزد براساس مبلغ درخواستی حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق کارمزد میتوانید مبلغ درخواستی حواله خود را در فرم محاسبه گر ارز در سایت وارد نمایید تا میزان کارمزد محاسبه شود . قابل توجه میباشد که حواله های سپا به نسبت سوئیفت یا TT کارمزد بسیاری کمتری دارد و برای متقاضی بسیار مقرون بصرفه تر میباشد .

نرخ یورو چه ساعتی در سایت آپدیت می شود ؟

قیمت حواله یورو همه روزه حدود ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت می شود و تا ساعت 17:00 نرخ ها به صورت آنلاین بروز رسانی می شود و در صورتی که ثبت درخواست خارج از ساعت های فوق اعلام شود قیمت آپدیت نیست و با نرخ فردایی محاسبه نهایی خواهد شد.

انتقال حواله یورو به روش سوئیفت یا TT نیز امکان پذیر است ؟

بله در صورت درخواست متقاضی امکان انتقال حواله یورو به روش سوئیفت توسط تیم میستری پی وجود دارد اما در روش سوئیفت میزان کارمزد بالاتر میباشد و زمان ارسال حواله به نسبت سپا بیشتر است و با توجه به اینکه حواله از خارج از اتحادیه زده میشود کارمزد بانک واسط نیز محاسبه میشود و مبلغ واریزی به حساب مقصد با کسر کارمزد بانک واسط خواهد بود .

 شرایط انتقال حواله یورو به حساب دانشگاه و مدرسه چیست ؟

انتقال حواله یورو به کلیه حساب های دانشگاه و مدرسه توسط میستری پی انجام میشود لذا اگر قصد پرداخت شهریه دانشگاه خود را دارید امکان ارسال حواله به روش سپا از داخل اتحادیه اروپا وجود دارد و با توجه به حساسیت پرداخت های دانشجویی در زمان مقرر مجموعه میستری پی به صورت تضمین شده در سریع ترین زمان ارسال حواله شما را با رعایت درج کد رفرنس آیدی در توضیح حواله انجام میدهد .

چطور می توان در میستری پی ثبت سفارش کرد ؟

ثبت در خواست در میستری پی  به صورت آنلاین می باشد و کافیست پس از ثبت نام فرم ارسال حواله یورو به اروپا را تکمیل و ثبت نمایید . توجه داشته باشید با توجه اینکه سقف پرداخت آنلاین ار هر کارت 50 میلیون می باشد اگر مبلغ فاکتور حواله به عنوان مثال 100 میلیون است میبایستی در ابتدا کیف پول اکانت خود را از دو کارت مختلف شارژ نمایید و سپس فاکتور حواله را از کیف پول پرداخت کنید و در صورتی که میخواهید به روش غیر آنلاین پرداخت کنید کافیست در صفحه رسیدگی سفارش برای کارشناس پیام بگذارید و درخواست اطلاعات شماره شبا کنید تا بتوانید به روش ساتنا پول را حواله کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره برای ارسال حواله یورو خود دارید میتوانید در وقت اداری به صورت تلفنی با ما تماس گرفته تا تیم پشتیبانی شما را راهنمایی نمایند .