صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به کانادا | ارسال حواله دلار به کانادا

کانادا یکی از کشورهای مهم در حوزه توریستی و مهاجرت میباشد که ایرانیان زیادی در سال به این کشور سفر میکنند به همین خاطر حجم مبادلات مالی بین ایران و کانادا با توجه به جمعیت بالای ایرانیان داخل کانادا مقدار قابل توجهی میباشد و با توجه به تحریم های بین المللی در ایران فرایند ارسال حواله به کانادا فقط از طریق صرافی امکان پذیر میباشد . تیم پرداخت میستری پی با سال ها فعالیت در حوزه خدمات مالی و داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه انتقال پول به کانادا بستری سریع و مطمئن را برای انتقالات مالی شما به صورت آنلاین ایجاد کرده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید انتقال مالی خود به مقصد کانادا را انجام دهید . در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص انتقال حواله به کانادا خواهیم پرداخت .

 

سوالات متداول در خصوص انتقال حواله ارزی به کانادا :

به کدام بانک های کانادا میتوان پول حواله کرد ؟

به اکثر بانک های کانادا امکان انتقال حواله ارزی وجود دارد که برخی از این بانک ها عبارتند از :

تی دی بانک TD

اسکوشیا بانک Scotia bank

رویال بانک

بانک مونترال BOF

و...

به کدام حساب در کانادا میتوان پول حواله کرد ؟

به اغلب حساب های کانادا میتوان پول حواله کرد و محدودیت در این زمینه وجود ندارد

حساب شخصی

حساب شرکتی یا تجاری

حساب دانشگاه,مدرسه و خوابگاه

معرفی بانک تی دی بانک و شرایط انتقال حواله ؟

تی دی بانک یکی از بانک های خوب کشور کانادا میباشد که اغلب ایرانیان نیز در این بانک حساب دارند یکی از مزیت های این بانک به نسبت سایر بانک ها حساسیت کمتر و سخت گیری کمتر میباشد و شرایط انتقال حواله به این حساب به نسبت سایر بانک ها نیز بسیار راحت تر میباشد .

 

 

معرفی بانک اشکوشیا و شرایط انتقال حواله ؟

اسکوشیابانک شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که با دارایی 754 میلیارد دلار به‌عنوان سومین بانک بزرگ در کشور کانادا بر پایه مجموع دارایی‌ها و میزان ارزش بازار سرمایه، شناخته می‌شود.
اسکوشیابانک در سال 1832 راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای بیش از 19 میلیون مشتری در 55 کشور جهان با تمرکز بر کشورهای آمریکای لاتین، اروپا و هند می‌باشد.

حساب بانکی بسیاری از دانشگاه ها و مدرسه های کشور کانادا مربوط به این بانک میباشد و شرایط انتقال حواله به این بانک توسط تیم میستری پی وجود دارد .

 

 

معرفی بانک مونترال کانادا و شرایط انتقال حواله ؟

بانک مونترآل Bank of Montreal (فرانسوی: Banque de Montréal‎) شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که با در اختیار داشتن شبکه‌ای از 900 شعبه، دارای بیش از 7 میلیون مشتری می‌ باشد و به‌عنوان یکی از بانک بزرگ کانادا شناخته می‌شود.

اگر میخواهید به حساب بانکی مونترال پول حواله کنید این کار توسط تیم میستری پی قابل انجام میباشد .

انتقال به حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه در این بانک امکان پذیر میباشد .

 

 

معرفی بانک رویال بانک و شرایط انتقال حواله ؟

رویال بانک کانادا شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که بزرگترین موسسه مالی کانادا بر پایه میزان ارزش بازار سرمایه شناخته می‌شود. شمار کارکنان این بانک بیش از 80 هزار نفر است، که به بیش از 18 میلیون مشتری در سراسر جهان خدمات عرضه می‌ نمایند.

بسیاری از ایرانیان نیز در رویال بانک کانادا حساب دارند این بانک بر خلاف تی دی حساسیت بیشتر و سخت گیری زیادی برای واریز پول دارد و شرایط انتقال حواله به این حساب در ابتدا نیاز به استعلام و بررسی توسط تیم میستری پی دارد .

 

 

شرایط انتقال حواله دلار به حساب شخصی در کانادا :

اگر قصد انتقال حواله به حساب شخصی در هر بانکی از کانادا را دارید مجموعه میستری پی این کار را طی 1 الی 3 روز کاری برای شما انجام می دهد. در حال حاضر انتقال حواله های شخصی به دو صورت قابل انجام است: روش اول منشاء داخلی می باشد یعنی پول از داخل کشور کانادا به صورت وایر, چک, کش دپازیت به حساب مورد نظر واریز می شود روش دوم منشاء خارجی می باشد که پول از خارج از کشور کانادا به این کشور سوئیفت می شود که هر دو روش به انتخاب مشتری قابل انجام می باشد.

شرایط انتقال حواله دلار به حساب دانشگاه و مدرسه در کانادا :

اگر قصد انتقال حواله دانشجویی به کانادا را دارید مجموعه میستری پی در سریع ترین زمان این کار را به دو روش منشاء داخلی و خارجی به انتخاب مشتری انجام می دهد. امکان درج رفرنس آیدی برای حواله های دانشجویی در قسمت توضیحات حواله وجود دارد و در صورت درخواست مشتری انجام می شود.

 

 

شرایط انتقال حواله به حساب شرکتی یا تجاری در کانادا :

اگر قصد انجام حواله تجاری به کانادا دارید مجموعه میستری پی طی 1 الی 3 روز کاری این کار را برای شما انجام می دهد حواله های شرکتی به دو روش منشاء داخلی ( داخل کانادا ) و منشاء خارجی ( خارج از کانادا ) انجام می دهد.

به چه اطلاعاتی برای انجام حواله نیاز میباشد ؟

برای ارسال حواله به کانادا به اطلاعات حساب مقصد نیاز میباشد که مهمترین اطلاعات مورد نیاز :

نام بانک Bank Name

شماره حساب Account number

نام حساب Account name

ترازنیت نامبر Transit number

کد سوئیفت Swift

 

 

 آیا می توان به کشور کانادا ارز دلار آمریکا نیز حواله کرد ؟

بله در صورتی که مشخصات حساب دلار آمریکا داشته باشید می توان حواله دلار آمریکا ارسال کرد توجه داشته باشید نمی توانید به شماره حساب کانادایی ارز آمریکا حواله کنید و حتما می بایستی شماره حساب متعلق به ارز خودش باشد.

نرخ حواله دلار کانادا را چطور می توان در میستری پی استعلام گرفت ؟

قیمت همه روزه ساعت 12:00 داخل سایت آپدیت می شود و تا پایان ساعت 17:00 اعتبار دارد.

 

 

چگونه می توان در مجموعه میستری پی درخواست حواله کانادا ثبت کرد ؟

برای ارسال حواله به کانادا کافیست در سایت میستری پی ثبت نام کنید و سپس در فرم ثبت ارسال حواله به کانادا مشخصات حساب مقصد را به همراه مبلغ حواله مورد نظر ثبت نمایید. فرایند درخواست کاملا آنلاین می باشد و پس از انجام کار نیز رسید حواله در ناحیه کاربری ارسال می شود.

میزان کارمزد حواله به کانادا در مجموعه میستری پی چقدر می باشد ؟

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر می باشد و برای مبالغ بالای 10.000 دلار کارمزدی دریافت نمی شود و برای محاسبه دقیق کارمزد برای ارقام پایین می توانید در فرم ثبت ارسال حواله با وارد کردن مبلغ مورد نظر کارمزد را به صورت دقیق محاسبه نمایید.

 

 

در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره برای ارسال حواله به کانادا دارید میتوانید در وقت کاری با تلفن مجموعه تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی شما را در این زمینه راهنمایی کنند .