شارژ پی پال | خرید پی پال | دلار پی پال | یورو پی پال

پِی‌پَل (به انگلیسی: PayPal) یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پل پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.

میستری پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های ارزی آماده ارائه کلیه خدمات پی پال در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان محترم میباشد لذا در صورتی که قصد شارژ اکانت پی پال خود یا دیگری را دارید میتوانید از طریق خدمات میستری پی در کمتر از دو ساعت کاری به حساب پی پال مورد نظر ارز درخواستی خود را شارژ نمایید. در حال حاضر امکان انتقال دلار , یورو و پوند پی پال توسط تیم میستری پی فراهم میباشد.

 

 سوالات متداول در خصوص شارژ اکانت پی پال :

 

نرخ ارز پی پال چه ساعتی در سایت آپدیت می شود ؟

قیمت ارز پی پال هر روز راس ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا پایان ساعت کاری روز یعنی 17:00 قیمت اعتبار دارد .

برای انتقال ارز با پی پال به چه اطلاعاتی نیاز میباشد ؟

برای ثبت درخواست شارژ پی پال لازم می باشد ایمیل اکانت پی پال گیرنده وجه را در فرم ثبت سفارش وارد نمایید تا به اکانت اعلام شده مبلغ درخواستی منتقل شود.

 میزان کارمزد در پی پال چطور محاسبه میشود ؟

مقدار کارمزد در پی پال بین 4 الی 4.5 در صد توسط پی پال محاسبه میشود و این میزان کارمزد در حساب مقصد یا گیرنده کسر میشود به عبارتی اگر قصد انتقال 100 دلار به اکانت پی پالی را دارید در حدود 4 تا 4.5 دلار به عنوان کارمزد توسط پی پال کسر میشود لذا اگر میخواهید مقدار پرداختی به صورت خالص به حساب واریز شود لازم میباشد مقدار کارمزد پی پال را به مبلغ اصلی پرداخت اضافه نمایید.

کارمزد خدمات پی پال در میستری پی چقدر میباشد ؟

مقدار کارمزد خدمات پی پال در میستری پی به ازای هر سفارش یک دلار میباشد و تفاوتی در مبلغ پرداختی ندارد.

 شارژ حساب پی پال به روش Send Money چطور میباشد ؟

برای انتقال پول به روش سند مانی تنها نیاز به ایمیل اکانت پی پال میباشد و انتقال ارز به روش مستقیم به اکانت پی پال انجام میشود .

شارژ حساب پی پال به روش فرند اند فمیلی چطور میباشد ؟

در این روش همانطور که از نامش مشخص میباشد انتقال پول برای دوست و خانواده انجام میشود و این اپشن در پی پال پرسونال برخی از کشورها پشتیبانی میشود و تفاوت انتقال پول با روش عادی در نبود کارمزد میباشد و با این آپشن هیچ گونه کارمزدی توسط پی پال کسر نمیگردد . با توجه به اینکه پی پال میستری پی از نوع شرکتی و بیزینس میباشد امکان انتقال به این روش وجود ندارد و فقط به روش عادی خدمات ارائه میگردد.

 مدت زمان انجام سفارشات پی پال چقدر میباشد ؟

پس از ثبت درخواستی طی 1 الی 3 ساعت کاری سفارشات شما انجام می شود و رسید پرداخت نیز در صفحه کاربری متقاضی ارسال خواهد شد.

در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در خصوص انتقال با پی پال هستید میتوانید در وقت اداری به صورت تلفنی با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.