صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به چین | ارسال حواله یوان،دلار،یورو به چین

چین از پهناورترین و مهم ترین کشورهای شرق آسیا می باشد که به عنوان دومین قطب اقتصادی بزرگ دنیا افراد زیادی برای تجارت و مبادلات ارزی به خود جذب کرده است. ارسال حواله بانکی برای انتقال پول به چین ازاهمیت زیادی برخوردار است برای خرید کالا و تسویه حساب باید به صورت حواله بانکی با ارز دلار یا یوان باشد که این امکان برای بسیاری از تجار یا بازرگان های ایرانی میسر نیست.


مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال حواله های ارزی شما به حساب های شخصی و شرکتی در چین در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

 

 

پرسش های متداول :

ارسال حواله یوان به چین چگونه است ؟

در حال حاضر ارسال حواله یوان فقط از طریق بانک ABC امکان پذیر می باشد و پس از آن پروسه از داخل کشور چین به صورت آنلاین و بانکی انجام می شود .

ارسال حواله یوان به چه حساب هایی امکان پذیر می باشد  ؟

همانطور که گفتیم ارسال حواله یوان فقط به حساب های شخصی ABC BANK یا همان بانک کشاورزی امکان پذیر است. در صورت داشتن حساب شرکتی، باید پس از ثبت درخواست در سایت منتظر بمانید تا بررسی هاب لازم انجام توسط مجموعه میستری پی انجام شود و نتیجه به شما ابلاغ شود. در صورتی که فاکتور شما به دلار آمریکا باشد ارسال حواله به کلیه حساب های شخصی و شرکتی شما به صورت سوئیفت انجام می شود.

 شرایط انتقال حواله به بانک کشاورزی چین چیست ؟

بانک کشاورزی چین ( 中国农业银行股份有限公司) یکی از 4 بانک بزرگ، خوب و مطرح چین در سال 1951 تاسیس شد که هم اکنون دفتر مرکزی آن، در شهر پکن قرار دارد. این بانک 24000 شعبه اصلی و فرعی و 320 میلیون مشتری حقیقی و حقوقی در غالب شرکت‌ های بزرگ و کوچک دارد. شعب بین المللی این بانک در کشورهای هنگ کنگ، توکیو، سیدنی، لندن، سئول، نیویورک، سیدنی، فرانکفورت و سنگاپور واقع شده است.

مجوعه میستری پی ارسال حواله یوان به این بانک را طی 1 روز کاری و با منشاء یوان سفید از حساب معتبر انجام می دهد.

شرایط انتقال حواله به بانک چین BOC چیست ؟

بانک چین (中国银行) که در زبان انگلیسی به Bank of China (BOC) معروف است از بانک های قدیمی‌ و معتبر و دومین بانک بزرگ چین و پنجمین بانک بزرگ جهان با ارائه خدمات بانکداری متنوع می باشد که در سال 1912 که به دستور سون یات سن رئیس‌ جمهور وقت چین تاسیس و جایگزین بانک پادشاهی چین شد. شعبه مرکزی این بانک در شهر پکن واقع شده که بخشی از سهام آن در بازارهای بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس شانگ های معامله می‌شود. 
 انتقال حواله دلار و یورو به این بانک توسط مجموعه میستری پی این طی 1 الی 3 روز کاری به روش سوئیفت انجام می شود.

چه اطلاعاتی برای انتقال حواله یوان از حساب بانک کشاورزی چین نیاز است ؟

برای انتقال حواله به بانک کشاورزی باید اطلاعات حساب بانکی از جمله شماره حساب و نام حساب خود را در فرم ثبت درخواست حواله وارد کنید.

چه اطلاعاتی برای انتقال حواله دلار و یورو از حساب مقصد نیاز است ؟

برای ارسال و انتقال حواله به حساب شرکتی خود در چین باید علاوه اطلاعات حساب بانکی اعم از شماره حساب، نام حساب و کد سوئیفت، درخواست حواله خود را داخل سایت ثبت کنید.

 مبلغ حواله درخواستی دلار و یورو چگونه محاسبه و به حساب مقصد واریز می شود ؟

پرداخت تمامی حواله های دلار و یورو با منشا سوئیفت به روش ( SHA ) با پرداخت کارمزد بانک مبدا انجام می شود یعنی کارمزد بانک واسط چین براساس رقم حواله کسر می شود که این مبلغ در با توجه به نوع بانک و مبلغ حواله در حدود 20 تا 50 دلار می باشد.

در اکثر مواقع شرکت های چین کارمزد بانک واسط را در فاکتورهای پرداخت خود لحاظ میکنند ولی در صورتی که بخواهید مبلغ حواله عینا همان به حساب مقصد واریز شود لازم می باشد به رقم حواله خود این میزان کارمزد را اضافه کنید تا مبلغ به صورت نت به حساب گیرنده واریز شود.

امکان انتقال حواله ارزی به حساب دانشگاه وجود دارد ؟

بله صورتی که بخواهید به صورت یوان به حساب دانشگاه شهریه واریز نمایید لازم می باشد مشخصات حساب بانک مقصد بررسی شود تا در صورتی که قابل انجام باشد شرایط و مدت زمان انجام کار خدمت متقاضی حواله اعلام شود و برای پرداخت های دلاری و یورویی انتقال حواله به صورت سوئیفت قابل انجام می باشد.

توجه داشته باشید حواله های یوان به صورت منشاء داخلی از کشور چین انجام می شود.

حداقل مبلغ سفارش به صورت ارز یوان چقدر می باشد ؟

مجموعه میستری پی حداقل سفارشات یوان را بر پایه 10.000 هزار واحد قرار داده است و لذا اگر مبلغ سفارش کمتر از 10.000 یوان می باشد سفارشی ثبت نکنید و برای مبالغ کمتر می توانید به صورت دلار به حساب بانکی انتقال دهید یا در صورت امکان و قبول شرکت چینی به صورت پی پال انتقال را انجام دهید در این صورت میزان کارمزد و هزینه های مشتری بسیار کمتر خواهد شد .

کارمزد خدمات یوان چقدر می باشد ؟

کارمزد خدمات انتقال بانکی 100 یوان به صورت ثابت می باشد.

چه تفاوتی بین یوان سفید و سیاه وجود دارد ؟

یوان سفید منشاء بانکی و درست می باشد و هیچ گونه خطری برای حساب مقصد ایجاد نمی کند اما یوان سیاه دارای منشاء پول غیر قانونی می باشد و در صورتی که برای بانک محرز شود برای حساب مقصد خطر ایجاد می کند و می تواند حساب مقصد را مسدود کند در بسیاری از مواقع یوان با قیمت های بسیاری پایین در بازار توسط فروشندگان اعلام می شود که متاسفانه منشاء یوان فوق سیاه می باشد و به هیچ عنوان ما برای پرداخت توصیه نمیکنیم لذا کلیه پرداخت های یوانی توسط مجموعه میستری پی سفید می باشد.

امکان واریز حواله دلار از داخل چین وجود دارد ؟

خیر در حال حاضر کلیه پرداخت ها غیر از یوان از خارج از کشور چین به شکل سوئیفت یا تی تی TT انجام می شود و امکان واریز از مبدا چین برای ارزهای دلار و یورو وجود ندارد.

حواله سوئیفت یا تی تی چه نوع حواله ای می باشد ؟

در صورتی که قصد انتقال حواله از یک کشور به کشور دیگری را دارید می بایستی الزاما از سیستم سوئیفت استفاده کنید. در این نوع پرداخت کلیه بانک های دنیا بر روی شبکه سوئیفت به هم متصل هستند و می توان انتقالات مالی را انجام داد.

 مدت زمان انتقال پول به صورت یوان چقدر است ؟

اگر قصد انتقال حواله یوان دارید در اکثر مواقع طی 1 روز کاری انجام می شود و حداکثر طی 2 روز کاری حواله انجام می شود و رسید معتبر بانکی برای متقاضی حواله ارسال خواهد شد.

آیا میتوان با ارزهای دیگر به چین پول انتقال داد ؟

بله شما می توانید با ارزهای دلار و یورو نیز بسته به نوع حساب دریافتی پول انتقال دهید.

به چه حساب هایی میتوان در چین ارز خارجی انتقال داد ؟

شما می توانید بدون محدودیت به صورت دلار و یورو به حساب های شرکتی یا شخصی پول ارسال کنید.

کارمزد انتقال پول به صورت دلار به چین چقدر می باشد ؟

برای انتقال دلار به چین از روش سوئیفت یا حواله TT استفاده می شود که میزان کارمزد براساس رقم حواله توسط محاسبه گر سایت تعیین می شود .

مدت زمان انجام سفارشات دلاری و یورویی چقدر می باشد ؟

معمولا بین 1 الی 3 روز کاری رسید انتقال پول برای متقاضی ارسال می شود.

انتقال به صورت یوان کم هزینه می باشد یا به صورت دلار ؟

واریز حواله به صورت یوان دارای هزینه کمتری در کارمزد به نسبت حواله های دلاری می باشد زیرا برای پرداخت های دلاری فقط به شکل سوئیفت می توان حواله را انجام داد و میزان کارمزد سوئیفت به نسبت سایر حواله ها بالاتر می باشد. 

قیمت ها چه ساعتی در سایت آپدیت میشود ؟

همه روزه قیمت ها راس ساعت 12:00 بروز رسانی میشود و تا ساعت 17:00 آپدیت لحظه ای می شود و قیمت اعتبار دارد.

چگونه می توان در میستری پی سفارش ثبت کرد ؟

کلیه عملیات ثبت سفارش در میستری پی به صورت آنلاین می باشد و کافیست در ابتدا یک اکانت کاربری داشته باشید و سپس در فرم مربوطه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

 

مجموعه میستری پی افتخار خدمت به شما مشتریان محترم را طی سالیان گذشته تا به امروز داشته است و سفارشات متعددی در خصوص پرداخت ارزی به چین توسط کادر مجرب و حرفه ای پانی پی صورت گرفته است لذا در صورتی که برای ثبت درخواست حواله خود به چین نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتری دارید میتوانید در ساعات کاری به صورت تلفنی با پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید.