صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به ترکیه | قیمت حواله لیر،دلار،یورو به ترکیه

ترکیه از جمله کشورهای محبوب در بین ایرانیان برای زندگی، تحصیل و تجارت می باشد که افراد زیادی را به خصوص در سال های اخیر به خود جذب کرده است. همچنین بسیاری از افراد برای گسترش حرفه خود به مبادله و خرید کالا از این کشور روی آورده اند. از آنجا که برای انجام تمامی این کارها باید به یک درگاه امن بین المللی دسترسی داشته باشید و این امکان به دلیل تحریم ها برای عزیزان داخل کشور فراهم نیست؛ مجموعه میستری پی با سال ها فعالیت در حوزه های پرداخت های بین المللی اماده ارائه خدمات بانکی به صورت فوری آماده به شما مشتریان عزیز می باشد.

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال کلیه حواله های ارزی شما به اغلب بانک های ترکیه در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

 

پرسش های متداول :

ارسال حواله به کدامیک از بانک های امکان پذیر است  ؟

انتقال حواله ارزی توسط مجموعه میستری پی به اغلب بانک های ترکیه امکان پذیر است.

در حال حاضر با چه ارزهایی را می توان انتقال حواله انجام داد ؟

برای انتقال حواله به ترکیه می توان از دلار آمریکا , یورو  و لیر استفاده کرد.

 

به کدامیک از حساب های ترکیه می توان پول حواله کرد ؟

امکان انتقال حواله به تمامی حساب های شخصی, شرکتی و دانشگاه در ترکیه وجود دارد.

سقف مبلغ کارمزد حواله لیر به ترکیه چقدر است ؟

در حالت کلی برای مبالغ بیشتر از 10.000 لیر کارمزدی دریافت نمی شود اما برای مبالغ کمتر از این مقدار، میزان کارمزد بسته به مبلغ درخواستی متغیر است که برای اطلاع از رقم دقیق آن می توانید از منوی محاسبه گر سایت کارمزد را محاسبه کنید اما در کل میزان کارمزد به رقم حواله بستگی دارد. 

سقف مبلغ کارمزد حواله دلار و یورو به بانک های ترکیه چقدر است ؟

کارمزد حواله های دلار و یور نیز مانند لیر به رقم حواله بستگی دارد که منوی محاسبه گر سایت به شما در تعیین مبلغ دقیق کارمزد به صورت فوری کمک می کند. 

ارسال و انجام حواله های ارزی به ترکیه چقدر زمان می برد ؟

حواله های درخواستی بر مبنای لیر در کمتر از 3 ساعت کاری و حواله های دلار و یورو نیز 1 الی 2 روز کاری بسته به بانک مورد تقاضا زمان می برد.

شرایط انتقال حواله به زراعت بانک ترکیه چگونه است ؟

زراعت بانک  Ziraat Bank در سال 1863 تاسیس شد که یکی از معروف ترین شرکت های خدمات مالی و بانکداری ترکیه با 1773 شعبه می‌باشد که اغلب ایرانی ها در آن حساب ارزی دارند. برای ارسال انواع حواله به این بانک، مجموعه میستری پی همراه شماست تا در سریع ترین زمان بتوانید به حساب های شخصی, شرکتی و دانشگاهی خود پول حواله کنید.

شرایط انتقال حواله به ایش بانک ترکیه چگونه است ؟

ایش بانک Türkiye İş Bankası بزرگترین و مطرح ترین بانک ترکیه برای انجام مبادلات ارزی و جز 1000 بانک اول دنیا با رتبه 102 در فهرست فایننشیال تایمز می باشد که توانست در سال 2008 رتبه 371 را در فهرست فوربز جهانی راکسب کند.

این بانک در سال 1924 به دستور آتاترک و با مدیریت جلال بایار با شعبه مرکزی بشیکتاش استانبول تاسیس شد و هم اکنون دارای بیش از 1184 شعبه در ترکیه و جهان می‌باشد که از جمله شعبه های بین‌ المللی آن می توان به قبرس شمالی، سوئیس، بحرین، آلمان، ایرلند، مصر، هلند، چین، فرانسه و بریتانیا اشاره کرد. سهام این بانک در بازارهای بورس لندن و استانبول معامله می‌شود.

مجموعه میستری پی ارسال انواع حواله ارزی به حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاهی شما را به ایش بانک در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

شرایط انتقال حواله به آک بانک AkBank ترکیه چگونه است ؟

آک‌ بانک Akbank از جمله بانک های معتبر و معروف ترکیه است که در شهر آدانا و در سال 1948 توسط حاجی عمر سابانجی راه اندازی شد. این بانک با رائه طیف وسیعی از خدمات از جمله بانکداری اختصاصی، شرکتی، خرد، سرمایه‌گذاری و ارائه کارت اعتباری و وام مسکن جز 500 بانک بزرگ جهان با رتبه 94 می باشد. بیشترین سهام این بانک متعلق به خانواده سابانجی و بانک آمریکایی سیتی‌گروپ است.

انتقال حواله به حساب های شخصی و شرکتی در این بانک را می توانید با خیال راحت به مجموعه میستری پی بسپارید.

شرایط انتقال حواله به گارانتی بانک ترکیه چگونه است ؟


گارانتی بانک Garanti Bank در سال 1946 در مرکز ترکیه یعنی آنکارا راه اندازی و تاسیس شد و هم اکنون دومین بانک بزرگ ترکیه با 936 شعبه در ترکیه و 6 شعبه بین المللی با طیف وسیعی از خدمات می باشد. این بانک در سال 1983 توسط دوغوش هلدینگ خریداری شد. 

در حال حاضر شعبه مرکزی گارانتی بانک در استانبول ترکیه قرار دارد و شعب بین المللی آن نیز در کشورهای  لوکزامبورگ، مالت، قبرس، بریتانیا، آلمان و چین قرار دارد و سهم بزرگی از آن در بازار بورس لندن و استانبول معامله می شود. در حال حاضر مجموعه میستری پی امکان ارائه خدمات پرداخت آنلاین به این بانک را در سریع ترین زمان ممکن فراهم کرده است.

شرایط انتقال حواله ارزی به حساب شخصی در بانک های ترکیه چیست ؟

ارسال حواله به حساب شخصی در بانک های ترکیه به صورت لیر , دلار و یورو انجام می شود و هیچگونه محدودیتی در پرداخت ندارد.

شرایط انتقال حواله ارزی به حساب شرکتی در بانک های ترکیه چیست ؟

برای ارسال حواله به صورت لیر به تمامی بانک های ترکیه محدودیتی وجود ندارد اما در پرداخت های دلاری و یورویی، پس از بررسی مشخصات حساب در بانک مقصد و مهیا بودن شرایط انتقال، به متقاضی اطلاع رسانی شده و خدمات انجام می شود.

شرایط انتقال حواله ارزی به حساب دانشگاهی در ترکیه چگونه است ؟

انتقال حواله به صورت لیر به حساب دانشگاه در تمامی بانک ها ترکیه امکان پذیر است اما برای انتقال دلار و یورو؛ واریز حواله فقط به صورت سوئیفت از کشوری غیر از ترکیه به عنوان مبدا ممکن می باشد.

مشخصات لازم برای ارسال حواله لیر به ترکیه چیست ؟

برای ارسال حواله به بانک های ترکیه به صورت لیر باید در فرم ثبت درخواست حواله، اطلاعات حساب شامل شماره ایبان IBAN, نام بانک و نوع حساب ذکر شود .

مشخصات لازم برای ارسال حواله دلار و یورو به ترکیه چیست ؟

برای انتقال دلار و یورو به بانک های ترکیه باید اطلاعات ضروری از جمله شماره ایبان، نام حساب و نام بانک در فرم ثبت درخواست حواله وارد شود.

 کارمزد انتقال حواله به ترکیه را چگونه می توان محاسبه کرد ؟

برای احتساب مبلغ کارمزد می توانید از محاسبه گر سایت و با وارد کردن رقم حواله به صورت آنلاین، مبلغ دقیق را محاسبه نمایید.

 زمان بروز رسانی قیمت ارز حواله به ترکیه چه ساعتی است ؟

قیمت ارز برای حواله ارزی به ترکیه همه روزه بجز روزهای تعطیل رسمی در ساعت 12:00 ظهر آپدیت و تا ساعت 17:00 اعتبار دارد

طریقه ثبت درخواست حواله در میستری پی چگونه است ؟

برای ارسال حواله باید در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از عضویت می توانید به صورت آنلاین ثبت درخواست حواله را انجام دهید.

 

مجموعه میستری پی با داشتن تیمی مجرب و تجربه سال ها سابقه در این زمینه، آماده ارسال کلیه حواله های ارزی شما به ترکیه در سریع ترین زمان با امکان ارسال انواع مختلف ارز به اغلب بانک های ترکیه می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید در ساعات اداری با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.