صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

شارژ ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی

کارت های اعتباری فیزیکی در مدل های مختلف وجود دارد که محبوب ترین نوع برند های کارت ویزا کارت و مستر کارت میباشد که این دو از بزرگ ترین شرکت های ارائه خدمات کارت آمریکایی است که در سراسر دنیا با بانک های مختلفی قرارداد دارند . کارت های اعتباری در دنیای امروز بسیار کاربردی میباشد و برای خرید های اینترنتی و پایانه های فروشگاهی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

 

بسیاری از دارندگان کارت برای شارژ ارزی کارت های خود با چالش هایی مواجه هستند به دلیل اینکه داخل ایران هستند و امکان شارژ مستقیم از طریق بانکی به خاطر مشکلات تحریم امکان پذیر نمیباشد و به همین خاطر میبایستی از طریق شبکه صرافی یا سایت های ارائه خدمات ارزی کارت خود را شارژ نمایند .

از این رو میستری پی جهت راحتی شما مشتریان عزیز خدمات شارژ کارت را به منوی خدمات خود اضافه کرده است تا متقضیان بتوانند در سریع ترین زمان و بدون واسطه حساب بانکی متصل به کارت خود را از طریق حواله بانکی شارژ کنند .

 

همانطور که مطلع هستید کارت های اعتباری ویزا و مستر در مدل های مختلفی وجود دارد که در ابتدا به معرفی نوع کارت میپردازیم :

 

- کارت Debit card : این نوع کارت فیزیکی و دارای حساب بانکی است و برای شارژ کارت پول به حساب بانکی حواله میشود مدت زمان شارژ حساب 24 تا 48 ساعت کاری میباشد .

- کارت Prepaid : این نوع کارت از نوع پیش پرداخت بوده و فاقد حساب بانکی است امکان ارائه خدمات توسط میستری پی برای این مدل کارت وجود ندارد و خواهشا درخواست ثبت نکنید .

- کارت Creditcard : این نوع کارت به صورت فیزیکی و دارای حساب بانکی است و موجودی آن براساس اعتبار از پیش تعیین شده مشخص میشود و تا سقف مشخص شده ای میتواند خرید انجام داد این نوع کارت مستقیم مییبایستی توسط دارنده کارت از خود بانک سرویس بگیرد و میستری پی خدمات پشتیبانی ندارد .

 

چگونه میتوان در میستری پی درخواست شارژ کارت ثبت کرد ؟

اگر کارت شما از نوع دبیت و دارای حساب بانکی است میتوانید در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و در منوی خدمات کارت اعتباری / شارژ ویزا کارت و مستر کارت در فرم درخواست مشخصات شماره حساب بانکی , نام صاحب حساب , سوئیفت کد را وارد کنید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید .