پرداخت با پی پال | خرید اینترنتی با پی پال

پِی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.

پی پال یکی از روش های مرسوم در حوزه خرید های اینترنتی میباشد شما با استفاده از پی پال میتوانید در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بزرگ دنیا خرید خود را انجام دهید . یکی از دلایل محبوبیت پی پال امنیت بالای آن میباشد که شما میتوانید با خیال آسوده خرید های خود را انجام دهید .

میستری پی به شما کمک میکند تا در سریع ترین زمان خرید های خود را از کلیه سایت های متصل به درگاه پرداخت پی پال انجام دهید .

 

سوالات متداول :

در چه سایت هایی میتوان با پی پال خرید انجام داد ؟

محدودیت وجود ندارد و در کلیه سایت های فروشگاهی و خدماتی که متصل به درگاه پرداخت پی پال میباشد امکان خرید و پرداخت توسط مجموعه میستری پی وجود دارد .

برخی از سایت هایی که میتوان با پی پال خرید کرد :

- خرید کالا از فروشگاه Ebay

- خرید کالا از فروش علی بابا Ali Baba

- خرید سرور از سایت هتزنر آلمان

- پرداخت هزینه خرید دامین از قبیل نیم چیپ , هگزونت و گوددی

- پرداخت هزینه آزمون تافل و ...

- پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

- پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال خارجی

- خرید لایسنس و نرم افزار

- پرداخت بازی

- و ...

برای ثبت درخواست خرید اینترنتی با پی پال چه اطلاعاتی نیاز است ؟

برای اینکه بتوانید در میستری پی ثبت سفارش کنید لازم میباشد آدرس وب سایت مورد نظر و در صورتی که نیاز به مشخصات ورود است نام اکانت کاربری و رمز عبور در فرم ثبت درخواست وارد شود .

با چه ارزهایی میتوانید خرید اینترنتی انجام داد ؟

در حال حاضر ثبت سفارش با سه ارز ( دلار یورو و پوند ) قابل انجام میباشد و در صورتی که مبلغ پرداختی شما در سایت مورد نظر با ارزهای فوق میباشد امکان خرید توسط مجموعه میستری پی وجود دارد.

 کارمزد ارائه خدمات پی پال در میستری پی چقدر میباشد ؟

میزان کارمزد در میستری پی ثابت میباشد و به ازای هر سفارش یک دلار لحاظ میشود .

پرداخت با پی پال به روش Invoice چگونه انجام میشود ؟

در صورتی که قصد پرداخت لینک فاکتور پی پال دارید میتوانید لینک invoice را در فرم ثبت درخواست وارد کنید تا فرایند پرداخت توسط مجموعه میستری پی انجام شود . در این فروش گیرنده پول با توجه به نوع سفارش شما و مبلغ سفارش یک فاکتور در اکانت پی پال خود ایجاد میکند و لینک مربوط به فاکتور را برای شما ارسال میکند تا بتوانید پرداخت را انجام دهید.

 پرداخت با پی پال به روش سند مانی Send Money چگونه انجام میشود ؟

در این روش انتقال پول به صورت مستقیم از طریق آدرس اکانت پی پال انجام میشود لذا در صورتی که قصد ارسال مستقیم پول با پی پال را دارید میتوانید در فرم مربوطه آدرس ایمیل پی پال مورد نظر را وارد کنید .

نرخ ارز پی پال چه ساعتی در سایت بروز رسانی میشود ؟

قیمت ارز همه روزه ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا ساعت 17:00 قیمت اعتبار دارد .

مدت زمان انجام سفارشات پی پال توسط میستری پی چقدر است ؟

انجام سفارشات طی 1 الی 3 ساعت کاری پس از ثبت درخواست انجام می شود.